سوال حقوقی در مورد بیماران دوقطبی

Symbol of law and justice, law and justice concept, focus on the scales, blue tone

حقایقی جالب در مورد شخصیت
پرسش :

آیا بیماران دچار اختلال دو قطبی دارای مسئولیت کیفری هستند و مجرم شناخته می شوند ؟
پاسخ :

با توجه به اینکه یکی از مشخصه‌های بارز اختلالات دو قطبی فقدان قوه تمییز و ادراک است در اين حالات ممكن است شخص به هر عملی دست بزند بدون اينكه به عاقبت كار خود انديشيده باشد. اين بيمار به دليل اينكه فاقد قوه تمييز و ادراک است در مواردی که مرتکب جرمی می‌شود نمی‌تواند مسئولیت کیفری داشته باشد. این بیمار به لحاظ کیفری هیچگونه مسئولیتی نداشته و در صورت وقوع جرم ، این بیماری باید از مصادیق جنون محسوب گردیده و باید از بیمار رفع مسئولیت کیفری بشود.البته این موضوع پیچیدگیهای قانونی زیادی دارد و حتما باید فرد و وکیل فرد دوقطبی از تمامی این ظرافت ها آگاه باشند.

[divider]

نگارنده: موسسه حقوقی صفیر صلح

[divider]
موسسه حقوقی سفیر صلح مفتخر است در جهت احقاق حقوق موکلین خویش و نیز در راستای ایجاد صلح و دوستی با اتکال به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی همکاران سخت‌کوش و حمایت‌های وکلای عزیز ، نقش موثری را در اعتلای نهاد وکالت در میهن عزیزمان برعهده گرفته است. در موضوعات حقوقی مربوط به بیماری های روانپزشکی و مغزواعصاب و… میتوانید از خدمات این موسسه بهره مند شوید.

[divider]

برای ورود به سایت موسسه حقوقی صفیر صلح و کسب اطلاعات تماس اینجا کلیک کنید.


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - سوال حقوقی در مورد بیماران دوقطبی

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

safirsolh 800x408 - سوال حقوقی در مورد بیماران دوقطبی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: