جرایم پزشکی و شیوه برخورد با آن ها

جرایم پزشکی 

جرایم پزشکی

از اشتباه تشخیصی تا اشتباهات جراحی ، اگر به علت سهل انگاری یا بی دقت بودن حرفه ای مراقبت های بهداشتی آسیب دیده اید ، و یک وکیل متخصص در جرایم پزشکی را می شناسید ، بهتر است فوراً به فکر استخدام او باشید .

پیچیدگی موارد غیر قانونی پزشکی باعث می شود تا وکیل شما بتواند بهتر به شما کمک کند . اثبات این که یک متخصص ، مراقبت های غیر استانداردی را ارائه داده است ، گزاره ای دشوار است و در اکثر دادگاه ها اثبات این قبیل اشتباهات و جرایم پزشکی بسیار سخت و دشوار است . اما انتخاب صحیح و درست یک وکیل متخصص در جرایم پزشکی چگونه انجام می شود و ما از کجا شروع کنیم؟

جرایم پزشکی 
جرایم پزشکی

قانون رسیدگی به جرائم پزشکی به دلیل همپوشانی مسائل پزشکی و حقوقی و همچنین چالش های رویه ای منحصر به فرد که اغلب با این نوع پرونده ها همراه است ، یک زمینه تخصصی است .

وکیل جرائم پزشکی

اکثر وکلای متخصص در تخلفات پزشکی موارد زیر را بر عهده می گیرند :

ـ بیمارانی که از مراقبت های پزشکی نادرست دچار آسیب شده اند ، نمایندگی می کنند .

ـ دفاع از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در برابر دعاوی تجدید نظر پزشکی ( به این معنی که آنها نماینده متهم هستند ) .

ـ اگر با یک خطای پزشکی مجروح شدید ، می توانید یک وکیل جرائم پزشکی را استخدام کنید . اما به خاطر داشته باشید که وکلای مدافع پزشکی اغلب موارد بیشتری را نسبت به جرم اصلی قبول می کنند ، بنابراین فرآیند ممکن است کمی طول بکشد .

قطعاً توصیه های شخصی بهترین شروع است ؛ حتی اگر خانواده و دوستان شما هیچ وکیل مدافع پزشکی سراغ نداشته باشند ، احتمالاً کسی هست که می دانید تجربه خوبی با برخی از وکلا داشته است و می تواند شما را با وکیل مورد نظر شما مرتبط کند . شاید این وکیل ارتباط  موثری با وکیل متخصص و با تجربه در زمینه جرائم پزشکی داشته باشد و شما می توانید با وکیل مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید . ممکن است این روش چندان هم موثر نباشد ، اما شروع خوبی است .

جرایم پزشکی 
جرایم پزشکی

اگر شما هیچ توصیه شخصی ندارید و فقط می خواهید یک لیست از وکلای احتمالی در در اختیار داشته باشید ، جای خوبی برای شروع جستجوی شما در اینجا Safirsolh.ir  است . شما می توانید با استفاده از ابزار جستجوی وکیل ؛ یک جستجوی رایگان انجام دهید تا فهرست وکلای محلی را بیابید و یا با وارد کردن نام موسسه حقوقی سفیر صلح در موتور جستجوی گوگل به موسسه سفیر صلح متصل شوید .

همچنین ؛ یکی از اطرافیانتان ممکن است لیستی از وکلای بالقوه را در اختیار شما قرار دهد ، شما باید در اولین قدم  لیست را به چندین نامزد قانونی بالقوه  تقسیم کنید . در اینجا چیزهایی وجود دارد که باید آن ها در نظر گرفت :

1 ـ به اطلاعات بیوگرافی وکیل نگاه کنید ، از جمله آنچه شما می توانید آنلاین پیدا کنید که مربوط به وکلا و شرکت های حقوقی آنها است . آیا به نظر می رسد که آنها در مورد جرائم پزشکی متخصص هستند ؟ آیا آنها اطلاعاتی در وب سایت موسسه خود دارند که برای شما مفید است ؟ شاید آنها وقت خود را برای نوشتن برخی مقالات ساده فارسی یا پستهای وبلاگ که موکلین بالقوه را جذب می کنند ، به چالش بکشند . اگر این موارد در وب سایت وکیل وجود دارد ، احتمالاً نشانه خوبی است .

2 ـ بررسی کنید که آیا وکیل متعلق به کانون وکلای شهرستان شما است یا خیر ؟ باید در ابتدا بررسی کنید که فرد مورد نظر شما دارای یک پروفایل در وب سایت کانون وکلای محلی است . بعد بررسی کنید که حوزه تخصصی او در چه زمینه ای است .

3 ـ برای بررسی هر آنچه که مد نظر دارید بهتر است به وب سایت وکیل مورد نظر خود مراجعه کنید و نظراتی که پایین پست های وکیل وجود دارد را بخوانید و ببینید که دیگر موکلین ، چه نظراتی در باره وکیل مورد نظر شما دارند و سوابق او را می توانید به این شکل بررسی کنید .

صفحات زرد دایرکتوری تلفن خود را بررسی کنید . آیا وکیل مورد نظر شما تبلیغ می کند ؟ اگر چنین است ، شما آن را قانع کننده می دانید ؟ مفید است؟

4 ـ با برخی مکان ها تماس بگیرید : هنگامی که شما چند کاندید خوب و مناسب برای وکالت در نظر گرفته اید ، وقت آن است که با آنها تماس بگیرید ، یا از طریق ایمیل ، تلفن و یا از طریق وب سایت شرکت ( بسیاری از سایت های حقوقی در حال حاضر ویژگی « چت » را دارند ، جایی که شما می توانید یک پیام را به یک موسسه حقوقی ارسال کرده و منتظر دریافت پاسخ در زمان واقعی بمانید ، و این گونه گفت و گوی صحیحی شکل بگیرد ) با آن ها در تماس باشید .

 

5 ـ بپرسید که چه مقدار از پرونده شرکت برای جرایم

جرایم پزشکی 
جرایم پزشکی

پزشکی اختصاص داده شده است ؛ معمولاً بهتر است این رقم بالا باشد . بخش هایی از این پرونده ها را مطالعه کنید ( در صورتی که وکیل مورد نظر شما این اجازه را بدهد چرا که ممکن است این پرونده ها محرمانه باشند ) یا این که به شرکت های بیمه مراجعه کنید . آن ها می توانند افراد واجد شرایطی را به شما معرفی کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه وکالت و پرداخت هزینه های دادخواست بپرسید . شما باید بتوانید وکیل مدافع پزشکی را بر اساس « هزینه احتمالی » استخدام کنید . این به این معنی است که وکیل چه شیوه هایی را برای پرداخت هزینه های وکالت برای شما در نظر می گیرد و به شما پیشنهاد می دهد . همچنین باید از وکیل خود سوال کنید که هزینه های جاری وکالت ( غیر از حق الوکاله ) چه مقدار است و پرداخت آن بر عهده کدام یک از طرفین است .

6 ـ هر گونه نیاز ویژه ای را که دارید یادداشت کنید . به عنوان مثال ، آیا می خواهید از وکلایی که به زبانی غیر از زبان فارسی صحبت می کنند بهره مند شوید ؟ می توانید به وب سایت تیم حقوقی سفیر صلح مراجعه کنید .

بیشتر بدانید

 


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - جرایم پزشکی و شیوه برخورد با آن ها

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: