با بیماری پوستی طاسی یا کچلی بیشتر آشنا شویم

 

چه چیزی باعث آلوپسی آره آتا میشود ؟

تصور می شود آلوپسی آره آتا به عنوان یک بیماری خود ایمنی است، سیستم ایمنی بدن باعث می شود تا سلول های سفید خون ( لنفوسیتها ) و آنتی بادی  در برابر اجسام خارجی مانند:  باکتری ها، ویروس ها و دیگر میکروب ها محافظت می کنند.

در افراد مبتلا به آلوپسی آره آتا ، بسیاری از سلول های سفید خون در اطراف ریشه موی آسیب دیده ( فولیکول مو ) جمع میشوند و این باعث التهاب خفیف که در برخی موارد ، منجر به تبدیل به موهای ضعیف و ریزش انها میشوند .

 

تحریک کننده های احتمالی عبارتند از: ویروس ها، عفونت ، دارو و یا دیگر عوامل محیطی و همچنین یک عامل ارثی  که باعث می شود برخی از افراد بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های خود ایمنی شوند وجود دارد. از هر 4 نفر1نفر مبتلا به آلوپسی آره آتا یکی از بستگان نزدیکشان مبتلا می باشد.

 

اگر شما آلوپسی آره آتا  دارید به احتمال زیاد شانس بیشتری برای ابتلا به بیماری های خود ایمنی مانند اختلالات تیروئید، کم خونی های شدید و ویتیلیگو شما نیز شانس کمی بالاتر از متوسط ​​در حال توسعه بیماری های دیگر خود ایمنی مانند اختلالات تیروئید ، کم خونی خطرناک و ویتیلیگو دارند . ( با این حال، آن را به استرس است که اکثر مردم با آلوپسی آره آتا هیچ کدام از این شرایط دیگر توسعه نیست مهم است. )

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *