با بیماری پوستی طاسی یا کچلی بیشتر آشنا شویم

 

علائم آلوپسی آره آتا چیست؟

الگوی معمولی ، یک یا چند تکه های طاسی بر روی پوست سر ظاهر می شود وبه اندازه یک سکه بزرگ است، آنها کاملا به سرعت توسعه می یابند . یکی از بستگان ، دوستان  و یا آرایشگر ممکن است اولین کسانی باشند که متوجه طاس و کم بودن مو شوند . به غیر از طاسی، پوست سر معمولا سالم به نظر می رسد و بدون زخم است ، گاهی اوقات ، برخی دارای قرمزی خفیف ، پوسته پوسته شدن خفیف ، سوزش خفیف یا احساس کمی خارش  بر روی تکه های طاسی وجود دارد.

اغلب در بعضی از طاسی ها مو دوباره بعد از چند ماه رشد می کند و بعد از رشد ممکن است رنگ خاکستری یا سفید باشد اما بعد از مدتی به رنگ طبیعی بر می گردد.

گاهی اوقات یک یا چند تکه های طاسی بعد از چند هفته توسعه پیدا می کند و با هم ادغام شده و منطقه بزرگ تری را در بر می گیرند و حتی ممکن است قسمت های دیگری از موهای بدن مانند : ریش ،ابرو،مژه را هم تحت تاثیر قرار دهد.

به کچلی کامل Alopecia totalis ( آلوپسیا توتالیس) نامیده می شود.

در تعداد کمی از موارد که تمام موهای سر ، موهای بدن ، ریش، ابرو و مژه از دست داده میشود Universalis  Alopecia (آلوپسی  یونیورسال) نامیده می شود.

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *