چگونه درد مزمن را تشخیص بدهیم؟

خستگی می تواند در شما نفوذ پیدا کند.این می تواند خیلی سخت باشه که درک کنیم شما چفدر خسته هستید.با این حال خستگی به خودی خود لزوما ناسالم نیست، اگر شما هر روز احساس خستگی می کنید پس نیاز است که به بهتر شدن فکر کنید.خستگی مزمن نیاز به کمک دارد.اگر هر یک از علایم زیر برای چند هفته یا بیشتر موجود بود و به نظر می رسید تغییر آنها غیر ممکن است، در این زمان کمک تخصصی ضروری است.به دکتر متخصص و یا متخصص بهداشت مراجعه کنید.

خستگی مزمن حین بلند شدن از خواب

1.فکر کنید چه احساسی دارید وقتی از خواب بر می خیزید.این طبیعی است که زمانی که از خواب بلند می شوید احساس سرحالی و پر انرژی بودن کنید.اگر شما اغلب وقتی بیدار می شوید احساس می کنید اصلا نخوابیدید، یا اگر شما بد بخوابید، یک عادت خوابیدن در شما شکل می گیرد.اگر شما گاهی اینگونه می شوید آن را نادیده بگیرید، به این دلیل که شما گاهی روزهای بد و گاهی خوب دارید و خیلی راحت این علایم از دست می رود.اگر شما هرگز روز خوبی در زندگی ندارید باز هم آن را نادیده بگیرید به این خاطر که روزهای طبیعی و نرمال زندگی شما این گونه است.

خستگی مزمن و ساعت خواب

2.عادات خواب خود را در نظر بگیرید.خستگی به معنی این است که شما در روز کار زیادی نمی توانید انجام دهید، که منجر به وضعیت عجیب خسته بودن می شود بدون نیاز به خواب.اگر شما خسته هستید ولی در خوابیدن با دشواری روبرو هستید، ساعت های خواب خود را ثبت کنید.

خستگی مزمن و مطالعه

3.درباره توانایی خود برای تفکر بیاندیشید.نا توانی درگوش دادن به صحبت های دیگران یا خواندن یک پاراگراف کامل و فهمیدن آن می تواند نشانه خستگی شدید باشد.

خلق و خو خستگی مزمن

4.درباره خلق و خوی خود بیاندیشید.خشم و ناراحتی در مورد مشکلات کوچک نشانه خستگی است. بنابراین گرایش به گریه کردن درباره چیز های کوچک وجود دارد.

خستگی مزمن و توانایی بینایی

5.تغییرات چشم خود را در نظر بگیرید.ناتوانی در دیدن نوشته ها و دیدن فاصله های دور زمانی که در گذشته این نشانه ها وجود نداشته می تواند علامت خستگی باشد.تاری دید در خستگی وجود دارد و چشم ها بسیارحساس می شوند.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *