ویتامین E ممکن است در کند کردن سیر بیماری آلزایمر موثر باشد

از ویتامین ای بیشتر بدانیم

براساس مطالعه ای که در شماره ژانویه مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA)  چاپ شد. محققان گزارش داده اند که بیماران آلزایمری که در مرحله خفیف تا متوسط ​​بیماری آلزایمر  2000 واحد بین المللی ویتامین E روزانه به مدت حداقل 6 ماه مصرف کردند ، در مقایسه با بیمارانی که ویتامین E مصرف نمی کنند سیر کاهش عملکرد کندتری داشتند. حتی در این مطالعه دیده شد که اثرات ویتامین E از داروهای  مرسوم پیشگیری از آلزایمر نیز بهتر و بیشتر است.

البته این دوز ویتامین E بسیار بالاست و در تحقیقات دیگری نشان داده شده که بین مصرف دوز بالای ویتامین ای و افزایش مرگ و میر ارتباط وجود دارد. لذا در حال حاضر با توجه به مطالعه فوق به تنهایی نمی توان توصیه به مصرف دوز بالای ویتامین ای در مبتلایان به دمانس (آلزایمر) نمود و مطالعات بیشتری برای آزمودن مصرف این ویتامین در آلزایمر مورد نیاز است.

در حال حاضر سایت کلینیک آلومینا معتبرترین و فعال ترین سایت اطلاعات پزشکی مغز و اعصاب و روان به زبان فارسی است.ما هر روز از طریق سایت کلینیک آلومینا شما را در جریان جدیدترین اخبار بیماریها و سلامت مغز و اعصاب و روان قرار خواهیم داد. هر روز با ما همراه باشید.

[divider]

دکتر مغز و اعصاب مصطفی امیری

♦  دکتر مصطفی امیری متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات – دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

  مدیر دپارتمان مغز و اعصاب مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا

کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

تماس با ما


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *