وضعیت ارث همسر شخص مبتلا به بیماری صعب العلاج

عامل افسردگی: اندوه . از دست دادن یک عزیز مطمئنا باعث بروز احساس غم و اندوه می شود. مشکل زمانی به وجود می آید که این اندوه به شکل افسردگی در می آید. سردرگمی، کم شدن حافظه و کناره گیری کردن از موقعیت های اجتماعی همه نشانه های افسردگی در افراد سالمند هستند. متاسفانه اندوه و افسردگی مشکلات قلبی را در این افراد افزایش می دهد، بنابراین لازم است هر چه سریعتر برای درمان این شرایط اقدام شود.

پرسش : اگر مردی دچار بیماری صعب العلاجی باشد که منجر به فوت وی می شود و زن خود را طلاق دهد ، آیا زن از او ارث می برد ؟
پاسخ : اگر در مدت بیماری مرد، زن طلاق داده شود و مرد در همان بیماری فوت کند زن به شرط اینکه ازدواج نکرده باشد و فوت مرد ظرف یک سال از تاریخ طلاق اتفاق افتد زن از او ارث می‌برد؛ گرچه طلاق بائن باشد.


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - وضعیت ارث همسر شخص مبتلا به بیماری صعب العلاج

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: