نوروفیدبک NFB چیست و چگونه کار می کند؟

نوروفیدبک اختصاصی 2

نوروفیدبک (NFB) یا روش نوروفیدبک اختصاصی (NeurOptimal) به بهبود مغز کمک می کند. روان درمای نیز باعث بهبود ذهن می شود. نوروفیدبک و روان درمانی با هم می توانند تغییر و بهبود پایدار ایجاد کنند. نوروفیدبک عملکرد مغز را بهبود می بخشد، طوریکه می توانید بهتر در فرایند روان درمانی شرکت کنید و تصمیمات آگاهانه تر و سالم تری بگیرید.

نوروفیدبک که نوروفیدبک EEG نیز نامیده می شود، برای افراد مبتلا به اختلالات غذا خوردن، اعتیاد، اختلالات خلقی، اضطراب و اختلال کمبود توجه یک گزینه درمانی محسوب می شود. NFB از سال 1960 مورد استفاده قرار گرفته است، اما این روش هنوز به عنوان یک روش اصلی مورد توجه قرار نگرفته است و احتمالا به خاطر صنعت داروسازی تحت تاثیر تداخلات داروی قرار می گیرد. به علاوه تجهیزات NFB گران هستند، بنابراین بسیاری از کلینیک ها توان تهیه این تجهیزات را ندارند. با این حال تحقیقات زیادی در مورد اثر بخشی نوروفیدبک بر روی این اختلالات وجود دارد.

در حقیقت آکادمی اطفال امریکا مشخص کرده است که NFB بخشی از درمان ADHD نیز محسوب می شود. نوروفیدبک همچنین مغز را تثبیت می کند تا اضطراب و افسردگی کاهش یافته و بهبود بهتر و پایدارتر از اختلالات خوردن و سایر اعتیاد ها حاصل خواهد شد. نوروفیدبک تمام مشکلات را حل نمی کند و می تواند به ایجاد ثبات در مغز و بهبود لازم برای تغییر پایدار کمک کند.

در ادامه :نوروفیدبک چگونه کار می کند؟

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x