رژیم غذایی ارتقا دهنده خلق و خو و انرژی

ورزش برای انرژی همراه با تغییر رژیم غذایی، ورزش نیز به عنوان راهی برای بالا بردن سطح انرژی و بهبود خلق و خو محسوب می شود. حتی یک پیاده روی 15 دقیقه ای هم می تواند باعث بالا رفتن سطح انرژی شود و با انجام فعالیت های فیزیکی مداوم مزایای آن بیشتر خواهد شد. بررسی ها نشان می دهند که ورزش منظم باعث کم شدن افسردگی می شود و تغییرات فیزیولوژیکی در پی خواهد داشت که به ارتقا سطح انرژی کمک می کند.

[metaslider id=25465]

گردآورند : سمیه محمدی

منبع :

http://www.webmd.boots.com/diet/ss/slideshow-energy-mood-boost-diet


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - رژیم غذایی ارتقا دهنده خلق و خو و انرژی

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: