درمان سرطان با آنتی بادی موجود در شتر

آنتی بادی های شتر=  ویروس ضد سرطان

 

شتر

 

در یک مطالعه ای که توسط محققان دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس انجام شده و در مجله مولکولی و درمان گزارش شده است نشان دادند که آنتی بادی هایی که در بدن شتر وجود دارد می تواند در برابر سلول های سرطانی مقاومت کرده و باعث ترک تومورهای سلولی شوند و نوعی ضد سرطان محسوب میشوند.

تیم تحقیقاتی مشغول به کار هستند تا برای مدت طولانی بتوانند از این نوع ژن کشف شده جهت درمان استفاده کنند.

آنتی بادی “پروتئین پلیس” از سیستم ایمنی بدن که از طریق جریان خون به طور مداوم به دنبال تهدیدات بالقوه باکتری ها، ویروس بیماری و یا سلول های سرکش هستند سفر میکنند دفاع می کند.

محققان با بررسی آنتی بادی های موجود در بدن انسان ، موش و سایر حیوانات و مقایسه آن با آنتی بادی های شتر متوجه شدند که آنتی بادی های موجود در بدن شتر کوچک بوده و می توانند در محیط های خشن در داخل سلول مقاومت کنند و توانایی خود را برای پیدا کردن انواع سلول خاص ، حفظ کنند.

پروفسور کوریل عنوان کرد که :

“ما دریافتیم زمانی که ما آنتی بادی شترسانان را  به ویروس گنجانیده ، مشخص شد که  آنها ویژگی اتصال خود را حفظ کرده  واین انتی بادی  نشانگر خاص تومور را مورد هدف قرار میدهد”.

 

 

هنوز راه طولانی برای تست در بیماران وجود دارد. پروفسور کوریل  می گوید: این مطالعه اثبات مفهوم را نشان می دهد و گام بعدی این است که ویروس را با آنتی بادی شترسانان که یک تومور خاص را  مورد هدف قرار میدهند  توسعه داده  و سپس آنها را در حیوانات امتحان کنند.

 

 

منبع :

medicalnewstoday


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *