خوراکی هایی که باعث میشود شما خواب بهتری در شب داشته باشید

کربوهیدرات

 

اگر شما خواب خوبی ندارید علاوه بر کنترل چرخه خوب و بهداشت ان می توانید میان وعده های قبل از خواب را تنظیم کنید ،بر اساس یک مطالعه جدیدی که توسط محققان از دانشگاه یاماگوچی در ژاپن نشان دادند که خوردن یک میان وعده پر از کربوهیدرات میت واند ساعت شبانه روزی خواب را تنظیم کند.
در این مطالعه دانشمندان دریافتند که انسولین در موش ژن خواب و تنظیم حیاتی خواب را در موش بر عهده داشت و متوجه شدند کهترشح انسولین ممکن است به ترویج الگوهای شبانه روزی سالم در انسان کمک کند.

 
شیر کم چرب پر از ترپتوفان که به سروتونین و ملاتونین تبدیل میشودمی تواند اثرات ارام بخش دارد که منجر به خواب آرام در شما میشود.
گیلاس نیز حاوی مقدار مناسبی از کربوهیدرات است و یکی از تنها منابع طبیعی ملاتونین است که می تواند چرخه خواب را تنظیم کند.
غذاهای پر از پروتئین نیز مانند ماست می تواند به شما کمک کند.
گروه ویتامین های B سرشار کربوهیدرات و همچنین سرشار از کلسیم است .
نان سبوس دار با یک قاشق کره بادام( دارای منیزیم) به خواب بهتر و آرامش عضلانی کمک می کند و به اندازه کافی حاوی کربوهیدرات ها است.

 

منبع:
womenshealthmag.com


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *