خواب بهتر با رفتار درمانی شناختی برای بی خوابی

 

درمان بی خوابی

آیا شما بعد از اینکه به رختخواب می روید دیر خوابتان می برد؟

آیا شما صبح که از خواب بیدار میشوید هنوز احساس خستگی می کنید ؟

بی خوابی در شما جدی است؟

این بی خوابی های مکرر ممکن است در شما خطراتی از قبیل فشار خون بالا ، دیابت ،اضطراب ایجاد کند و ممکن است احتمال استفاده از مواد را در افراد افزایش دهد .

اگر چه بی خوابی اغلب نشانه ای از افسردگی است اما تحقیقات جدید نشان داده است  که بی خوابی می تواند خطر ابتلا به افسردگی را به دو برابر افزایش دهد.

 

خیلی از افراد برای رفع بی خوابی از قرص های خواب اور استفداه می کنند اما باید در نظر داشته باشید که این یک درمان کوتاه مدت است و درمان قطعی نیست  ومطالعات نشان داده است که استفاده طولانی مدت میتواند با خطر مرگ زودرس ارتباط داشته باشد.

 

اما یک گزینه بسیار بهتر است که میتواند در عمیق خوابیدن به شما کمک کند، روشی بسیار بی خطر و بدون مواد مخدر است و درمان طولانی مدت تری می باشد و برای طیف گسترده تری از افراد سنین مختلف قابل کاربرد می باشد.

 

روش  CBT الگوهای خواب نرمال را به شما باز می گرداند و استفاده از قرص های خواب آور را در شما کاهش خواهد داد، این روش درمانی حداقل 6 هفته یک ساعته نیاز است.

منبع :

Bottomlinepublications

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *