بیماریهای مقاربتی 1

زگیل تناسلی

بیماریهای مقاربتی
برای انتقال بیماریهای مقاربتی (STD) لزوماً برقراری رابطه ی جنسی یک ضرورت نیست، بلکه ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) که باعث زیگیل تناسلی می شود، از طریق تماس نزدیک پوست با پوست نیز می تواند منتقل شود.
عفونت HPV می تواند در افرادی که هیچ گونه نشانه ای ندارند یا زگیلی نیز مشاهده نمی شود اتفاق بیافتد.

شپش عانه

بیماریهای مقاربتی
شپش ناحیه تناسلی که در اصطلاح عامه به عنوان خرچنگ شناخته می شود. این نام اشاره به انگلی متفاوت از شپش بدن دارد، شپش عانه در بین موهای ناحیه تناسلی زندگی می کنند و با تماس نزدیک می تواند به فرد دیگر منتقل شود، علائمی شامل خارش شدید، مشاهده ی شپش، یا تخم هایی متصل به موهای دستگاه تناسلی می باشد، شپش را می توان با داروهای ضد شپش درمان کرد.

گال

بیماریهای مقاربتی
بیماری دیگر ناشی از آلودگی به شپش می باشد، این بیماری لزوماً یک بیماری مقاربتی نیست، هر منطقه از پوست را می تواند تحت تأثیر قرار بدهد، با این حال اغلب از راه تماس جنسی منتقل می شود.گال باعث خارش می شود شبها با خارش شدید همراه می شود. کرم های تجویزی می تواند کمک کننده باشد.

سوزاک

بیماریهای مقاربتی
یک بیماری مقاربتی است که به راحتی منتقل می شود و بر هر دو جنس مرد و زن تاً ثیر می گذارد. اگر درمان نشود می تواند به ناباروری منجر شود. از طریق ارتباط دهانی، مهبلی، مقعدی و همچنین از طریق مادر آلوده به فرزند در هنگام باردای.

در مردان با علائمی چون: ترشحات زردرنگ و غلیظ آلت تناسلی، احساس سوزش به هنگام دفع ادرار و تورم بیضه.
و در زنان با افزایش ترشحات مهبلی، سوزش به هنگام خروج ادرار و خونریزی های نا مرتب قاعدگی
و درد لگن همراه است. در برخی از شرایط علائم خفیف است و با عفونت قارچی و ادراری اشتباه گرفته می شود.

سفیلیس

بیماریهای مقاربتی
سفیلیس را می توان با آنتی بیوتیک درمان کرد،اما بیشتر مردم نشانه های آن را متوجه نمی شوند، این بیماری با گذر زمان حتی می تواند منجر به آسیب های عصبی،کوری، فلج و حتی مرگ شود، به طور معمول اولین نشانه ی آن یک زخم بدون درد در ناحیه تناسلی یا مقعد است، که می تواند در کف پا، دست و یا در دیگر قسمت های بدن توسعه یابد. دیگر نشانه ها تب، خستگی، ریزش مو باشد.

کلامدیا

بیماریهای مقاربتی
یک عفونت بسیار شایع که از تماس جنسی منتقل می شود. اگر درمان نشود می تواند منجر به ناباروری شود، علائم می تواند مبهم و غیر اختصاصی باشد و در برخی از افراد با هیچ نشانه ای همراه نیست، در هنگام بروز می تواند با علائمی چون سوزش و خارش ناحیه تناسلی،ترشحات و ادرار دردناک همراه باشد،کلامدیا می تواند در روده و گلو نیز توسعه یابد.

 

2    /     1

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *