این دفعه کنترل وزنتان را با این میوه هم امتحان کنید!

35%  از جمعیت امریکا چاق به نظر می رسند و نیاز به استراتژی هایی برای کاهش وزن دارند درحال حاضر تحقیقات جدید نشان میدهد که مصرف آواکادوی تازه هنگام ناهار در افرادی که اضافه وزن دارند می تواند گرسنگی را کاهش دهد .

اواکادو

مدیر بخش تغذیه در دانشگاه سابات  می گوید :

 آواکادو ممکن است نقش تنظیم کننده سطح قند خون را بر عهده داشته باشد که میتواند این مطلب پیامدهای مهمی برای افراد مبتلا به دیابت در بر داشته باشد.

این میوه که به صورت سالاد مصرف میشود بیشتر در مکزیک یافت میشود و مواد اصلی تشکیل دهنده ان ، چربی اشباع شده می باشد که این چربی می تواند میزان کلسترول بد را در خون کاهش داده و باعث کاهش خطر ابتلا به سکته مغزی و بیماری قلبی شود.

خوردن نیمی از یک آواکادوی تازه هنگام ناهار منجر به احساس سیری در افراد دارای اضافه وزن میشود و نیاز به خوردن میان وعده را تا 5 ساعت پس از وعده غذایی کاهش می دهد.

در نتایج مطالعه ای که بر روی افرا د سالم و چاق در بیش از 5 جلسه مصرف آواکادو در هنگام ناهار انجام شد نشان داد که  40% از شرکت کنندگانی که نیمی از آواکادو را همراه با ناهار میل می کردند در طول 3 ساعت بعد از وعده غذایی ،میل به خوردن در آنها کاهش یافته بود.

26% از این گروه که نیمی از آوکادوی تازه را خورده بودند  نیز احساس رضایت بیشتری بعد از ناهار ، ازخود داشته اند.
تیم تحقیقاتی اشاره می کنند که اگر چه مطالعه شان به نتایج مثبتی برای مصرف آووکادو دست یافته اند اما  تحقیقات بیشتری  برای تعیین اینکه آیا یافته های خود  قابل اجرا به جمعیت عمومی است یا خیر مورد نیاز است.

منبع:
medicalnewstoday


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *