10 نکته برای ایجاد انگیزه در خودتان برای یادگیری مهارتهای جدید

7- پرورش ( توسعه تمایلات و علایق )

تمرین مهارتهای جدید اغلب کسالت آور یا یکنواخت است . و دستیابی به اهدافی که ما را از منطقه امن ( آسایش ) بیرون می آورد تقریبا همیشه اضطراب  قابل توجهی را ایجاد می کند. بنابراین اگر تمایلی برای ایجاد فضای ناراحتی یا سختی نداریم ،پس بدیهی است که اقدام به انجام آن کار نمی کنیم بنابراین می توانیم از خود بپرسیم آیا مایل به احساس ناراحتی هستم ؟ آیا مایل به تلاش برای مسئولیتهای پر زحمت هستم ؟ یا آیا چیزهایی که ممکن است با پذیرفتن یک مسئولیت مهم انها را در خود احساس کنید،مانند یک درد در قفسه سینه یا یک فکر در ذهن خود که مدام چیزهای ترسناکی را تکرار می کند.و اگر این چیزی است که باید برای پذیرش آن مسئولیت در خود ایجاد کنید آیا واقعا امادگی ایجاد همچین ظرفیتی را در درون خود دارید؟

اگر شما تمایلی برای ایجاد فرصتی برای سختی ندارید شما ممکن است نیاز به 1).کارکردن روی مهارت ها 2). افزایش ارتباط با ارزشهاتان 3) .تعیین یک هدف آسانتر که باعث ناراحتی کمتر می شود دارید.

سعی و تلاش

8 –خنثی کردن دلایلی که مانعی بر سر راه ما است

مغز یک ماشین دادن دلیل است و حتی به محض اینکه درباره انجام دادن چیزی که ما را از منطقه امن بیرون می کشد فکر می کنیم باعث جرقه زدن دلایلی در ذهنمان میشود مانند اینکه : چرا نمی توانیم آن را انجام دهیم ؟ نباید آن را انجام دهیم یا حتی نباید مجبور شویم آن را انجام دهیم ، خیلی گرفتارم ،آن مهم نیست و بیش از حد سخت است به اندازه کافی سر حال نیستم ( حالم خوب نیست ) ، نمی توانم آن را انجام دهم و .. بنابر این دادن دلیل هم میتواند یک مانع اصلی برای اقدام کردن باشد وما باید بتوانیم در مواقعی آن را خنثی کنیم.

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x