۵ اشتباه رایج در انجام تست خواب!

۵ راه ساده برای تشخیص تست خواب بی کیفیت!

 

بسیاری از مراکز انجام تست خواب با قیمت پایین و یا در منزل را توصیه می کنند. راههای ساده ای هست که بفهمید تست خواب تان اصلا بدرد میخورد یا نه! و مثل بقیه افراد در انتخاب مرکز تست خواب اشتباه نکنید.

 

۱- تست خواب توسط چه کسی انجام میشود؟

شرکت فروشنده دستگاه یا پزشکان؟ نیازی به توضیح نیست که تست خواب را باید چه کسی انجام دهد! پس اول بپرسید شما شرکت هستید یا کلینیک خواب

 

۲- تست خواب تان توسط یک پزشک متخصص خواب تایید و مهر میشود؟

مهر پزشک در گزارش تست خواب هست یا تست خواب بدون مهر پزشک به شما تحویل داده میشود.

 

۳- تست خواب شما توسط فرد متخصص تفسیر میشود یا بصورت اتوماتیک توسط دستگاه تفسیر میشود؟

متاسفانه این مورد براحتی قابل ارزیابی برای شما نخواهد بود ولی بهتر است حتما این سوال را بپرسید، گرچه که ممکن است جواب درستی نگیرید.

 

۴- تست خواب در منزل انجام میشود یا در کلینیک خواب؟

تست خواب در منزل جز موارد خاصی به تجویز پزشکتان کاربرد ندارد و اغلب افراد باید حتما تست خواب در کلینیک خواب انجام بدهند. تست خواب در منزل قادر به ارزیابی امواج مغزی و بسیاری فاکتورهای دیگر مانند مراحل خواب نیست و البته این تست نیز گاهی کاربرد دارد ولی فقط در مواقعی که پزشکتان تشخیص داده که تست در منزل کفایت می کند.

 

۵- آیا مرکز انجام تست خواب فروشنده دستگاه سی پپ است یا کلینیک خواب؟

مراکزی که دستگاه سی پپ میفروشند معمولا تست خواب هم‌انجام می دهند و چون طبیعتا بعد از تست ، تمایل دارند شما را به سمت خرید دستگاه هدایت کنند، جواب تست شان هم معتبر نخواهد بود (تضاد منافع وجود دارد)


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - ۵ اشتباه رایج در انجام تست خواب!

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: