کمک موثر به افراد دارای اضافه وزن و چاق

چاق

 

 

مطالعه ای در سال 2015 در نشست سالانه انجمن غدد درون ریز در سن دیگو پیشنهاد دادند که لیراگلاتید ممکن است کمک به افراد دارای اضافه وزن و چاق که می خواهند با خیال راحت وزن شان را کاهش دهند کمک کند .

 

این مطالعه نشان داد بیمارانی که 3.0 میلی گرم لیراگلاتید دریافت کردند همراه با مواد غذایی با کالری کم و فعالیت فیزیکی بیشتر، برای رسیدن به حداقل سطح کاهش وزن در مقایسه با بیمارانی که از دارونما استفاده کردند و فقط تغییر در شیوه زندگی مشابه داشتند بیش از دو برابر احتمال بود.

 

شرکت کنندگانی که در مطالعه وزن از دست دادند در مقایسه با کسانی که کمتر وزن از دست داده بودند تعدادی از نشانگرهای سلامت را نشان دادند، ، و بیمارانی که در لیراگلاتید استفاده کرده بودن در کمنترل قند خون و فشار خون نیز بهبودی بیشتری داشتند.

 

نویسنده این مطالعه  پاتریک نیل از دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی در چارلستون، گفت: «ایالات متحده غذا و دارو اخیرا 3.0 میلی گرم لیراگلاتید را به عنوان مکمل رژیم غذایی برای درمان چاقی و ورزش تصویب کرده است.

 

از دست دادن 5 درصد به 10 درصد از وزن می تواند خواص درمانی قابل توجهی از جمله : بهبود در سطوح قند خون، فشار خون، سطح کلسترول و آپنه انسدادی خواب را به دنبال داشته باشد” .

 

منبع :

medindia

 

کلینیک تخصصی پوست و لاغری آلومینا تحت نظر متخصصین پوست و تغذیه 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *