درمان بی خوابی بدون استفاده از دارو

 

بر اساس گزارش اکادمی اختلالات خواب آمریکا ، اکثر سربازانی که درعراق و افغانستان هستند دچار مشکلات و اختلالات خواب هستند .

 

CBT

 

با توجه به گزارش همین مرکز بین 15 تا 20 % از مردم ، دچار بی خوابی های کوتاه مدت  و 10% از افراد دچار اختلال خواب مزمن هستند.

 

بی خوابی مزمن ، اختلال خوابی است که با نشانه هایی در طول روز به مدت حداقل 3 ماه ادامه دارد.بی خوابی مزمن از شایع ترین مشکلات خواب در میان سربازان امریکایی است.

 

این مطالعه بر درمان موثر بی خوابی که می تواند بر کیفیت زندگی این افراد که مشکلاتی اعم از استرس پس از سانحه، افسردگی و افکار خودکشی دارند ، تاکید دارد.

 

این مطالعه بر روی 405 نفر از افرادی که دچار اختلال خواب هستند با اعمال روش غیر دارویی رفتاری – شناختی انجام شده است ، این روش درمانی ( CBT ) به مدت6 جلسه بر روی سربازان با اختلال خواب توانست افکار خودکشی و علائم افسردگی را درانها کاهش و کیفیت زندگی شان را افزایش دهد.

 

منبع :

www.medicalnewstoday.com

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و درمانگر اختلالات خواب


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *