چگونه حافظه خود را با مواد غذایی بهبود ببخشیم؟

آیا شما از حافظه ضعیفی رنج می برید؟نگران نباشید، شما تنها کسی نیستید که این احساس را دارید.اینجا یکسری غذاهایی را معرفی می کنیم که ممکن است به حافظه ضعیف شما کمک کند.

1.معجون شیر و بادام.این درمان خانگی برای دانش آموزان و کسانی که مشغول کارهای فکری هستند مفید است.دقت کنید وقتی این معجون را می خورید باید معده شما خالی باشد و حداقل تا دو ساعت بعد از نوشیدن آن هیچ چیزی نباید بخورید.

هفت بادام را یک شبانه روز در آب بگذارید.

صبح پوست آنها را بکنید و آنها را خرد و له کنید.


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

این بادام له شده که شبیه خمیر است را با شیر در لیوان مخلوط کنید.

این معجون را برای چند دقیقه روی گاز بگذارید.

این معجون را 15 تا 40 روز به طور مداوم بنوشید تا وضعیت حافظه شما بهبود یابد.

2.گردو.این میوه خشک منحصر به فرد به عنوان بهترین درمان خانگی برای حافظه عمل می کند.گردو اثرات کمک کننده دارد زمانی که 20 گرم از این میوه خشک روزانه همراه با 10 گرم کشمش یا انجیر مصرف شود.

3. میوه ها.میوه ها نقش مهمی در کاهش شرایط مربوط به حافظه ضعیف دارند. میوه  هایی که سرشار از فسفر هستند به عنوان بهترین درمان خانگی برای ضعف حافظه در نظر گرفته شده اند.سیب، انگور، انجیر، خرما و پرتقال به عنوان موثرترین درمان خانگی برای حافظه ضعیف در نظر گرفته شده اند.

4.رزماری.رزماری گیاهی ارزشمند برای بازگرداندن حافظه ضعیف است. این گیاه همیشه به عنوان گیاه یاداوری نام برده می شود.رزماری پادزهری برای فراموشی و خستگی روان است.اگر شما می خواهید توانایی روان خود را افزایش دهید، چای با این گیاه درست کنید و حداقل یک یا دو بار در روز بنوشید.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *