چندین تمرین عجیب برای تقویت ذهن

تقویت ذهن

سپری کردن تجربه های جدید مغز شما را سالم نگه خواهد داشت. این تمرینات کوتاه ذهنی برای جلوگیری از زوال حافظه و تیز کردن ذهن شما بسیار موثرند.

این سری تجارب جدید با ترکیب تحریکات فیزیکی و حواس، بینایی، بویایی، لامسه، چشایی، شنوایی باعث می شوند که سلول های مغز ما شروع به ساختن مسیرهای ارتباطی جدید نمایند که به طور چشمگیری به حافظه کمک می کند و سلول های عصبی قوی تر و به عوارض پیری مقاوم تری ایجاد می کند.

[divider]

مسواک زدن

1-مسواک زدن با دست غیر غالب


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

تحقیقات نشان داده است که استفاده از طرف مقابل مغز می تواند منجر به گسترش سریع و قابل توجه بخش هایی از قشر مغز شود که کنترل و پردازش اطلاعات لامسه از دست ها را بعهده دارند.حواستان باشد که خمیر دندان را هم با دست غیر غالب باز کنید و سعی کنید کل این پروسه را با دست غیر غالب انجام دهید. سعی کنید هر روز این تمرین را انجام دهید.

[divider]

دوش گرفتن

2-دوش گرفتن با چشمان بسته

دست شما احتمالا متوجه بدن خود شما نیست! چون شما معمولا با چشمانتان پیغام هایی در مورد وضعیت بدنتان به مغز ارسال می کنید و مغزتان به این مسیر عادت کرده است.

ورزش مغز: سعی کنید فقط با استفاده از حس لامسه خود درجه حرارت آب را تنظیم کنید، سپس خودتان را بشویید وحتی اصلاح صورتتان را با چشم های بسته انجام دهید.

دقت کنید که اینکار در دفعات اول ممکن است بسیار دشوار باشد و استفاده از عقل سلیم برای جلوگیری از سوختگی و یا آسیب قطعا ضروری است!


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *