مهارت های لازم برای رهبری با نفوذ

 

 

ویژگی های رهبری با نفوذ

 

 

 

 

اگر می خواهید یک رهبر مؤثر و با نفوذ باشید، مهارتهای زیر به شما کمک خواهد کرد:

نیک اندیشی

مردم دوست دارند رهبر آنها فردی نیک اندیش باشد، فردی که مهارت حل مسئله دارد و می تواند اولویت بندی کند و مشکلات را حل کند و در هر شرایطی از احساسات منفی اجتناب کنید.

 

تفکر انتقادی

مسائل و موقعیت های مختلف را ریشه ای ارزیابی کنید، در تصمیم گیری و انجام کار سرعت عمل داشته باشید، فردی باشید که خیلی قاطعانه عمل می کند.

 

شجاعت

تصمیم گیری یک امر سخت است، باید بدانید که تصمیم های اشتباه همراه با جریمه خواهد بود، به یاد داشته باشید که برای انجام هر کاری گزینه های مختلف برای انتخاب وجود دارد که شما فقط باید یکی و بهترین را انتخاب کنید.

 

آماده سازی بی وقفه

خود اینکار به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس داشته باشید، به این سوال پاسخ دهید که چرا نباید من اینکار را به عهده بگیرم؟

 

الهام بخش و با انگیزه بودن

موفقیت های شما بر اساس تواناییهایتان در کار خوب با اعضای گروه و انگیزه دادن به آنها نهفته است.

 

ارتباطات

مهارت نوشتاری و گفتاری هر دو  به وضوح در موفقیت شما در امر رهبری مهم خواهد بود.

شنونده بودن

با توجه و دقت کامل به هر آنچه که گفته می شود گوش دهید، این امر به تصمیم گیری آگاهانه شما کمک خواهد کرد، سعی کنید با زبان بدن به اطرافیان نشان دهید که به حرفهایشان گوش می دهید.

 

تفکر خلاق

داشتن سعی کنید در کارهایتان ایده های نو و خلاقانه داشته باشید، یا ایده های جدیدی که از طرف اعضای گروه به شما می رسد بررسی کنید و راحت از کنار آنها رد نشوید.

 

ارتقاء یافتن

سازگاری با اهداف گروه برای دستیابی سریع به موفقیت ،این مهارت جزء سخت ترین مهارت ها برای رهبری می باشد، اما مهارت مهمی است.

 

اعتقادات قوی

اینکه مردم بدانند شما چه کسی هستید و به چه چیزهایی معتقد هستید و به چه چیزی می خواهید برسید نقطه ی مهمی برای شروع خواهد بود.

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *