مخدرهای شنیداری

مخدرهای شنیداری 756

اتصال به کامپیوتر و اینترنت در حال حاضر ظاهرا همه آن چیزی است که شما نیاز دارید تا سرحال و سر مست شوید!!! این گفته کاربران  و بانیان و رواج دهندگان  پدیده ای بنام ” داروی دیجیتالی” است. این ها شامل فایل های صوتی است که به گونه ای خاص طراحی شده و  به طور رایگان در سرتاسر دنیای مجازی به راحتی یافت می شوند و حتی در مواردی در حالت ام.پی.تری یا سی دی به فروش می رسند.

در حال حاضر ما می دانیم که موسیقی می تواند حال و روحیه شما را به طور قابل توجهی تغییر دهد، اما آیا می دانید همین موسیقی قابلیت ایجاد تغییرات در ساختار مغز شما را دارد؟ موسیقی، این دارو و غذای روح که به صورت دیجیتالی در همه جا یافت می شود، تنها آوای خوش نیست، بلکه نسلی از زنش های دو گوشی هستند.

این فرکانس های زنش دو گوشی تصورات و توهمات پرنواخت و آهنگینی در ذهن ایجاد می کنند که از طریق فرکانس ها از گوش چپ به گوش راست انتقال پیدا می کنند.

 مخدرهای شنیداری121

اگرچه این قاعده کلی هنوز به اثبات نرسیده است و به طور کامل مورد بررسی و تحقیق قرار نگرفته است، نکته اینجاست که تفاوت هایی میان این این دو فرکانس ها وجود دارد—برای مثال 30 هرتز-  موج الکتریکی در مغز بوجود می آورد که همان فرکانس مشابه را داراست.

امواج الکتریکی مغز  (كه عقربه ى مغزنگار را به حركت در مي آورد) همان پالس های الکتریکی همگام شده اند که توسط سلول های عصبی در مغز منتشر می شوند و بوسیله سنسورهایی که بر روی پوست سر قرار داده می شود، قابل اندازه گیری و سنجش هستند. بسیاری بر این باورند که فرکانس های مشخص به نوعی با حالاتی از هشیاری و خود آگاهی مرتبط هستند ( برای مثال زمانی که فرد در حالت مکاشفه و تفکر عمیق به سر می برد ).

 مخدرهای شنیداری7880

ادعاهایی وجود دارد مبنی براینکه آهنگ هایی که با عنوان مخدرهای شنیداری  به صورت غیر مجاز یا مجاز در اینترنت به فروش می رسند، به صورت غیر قابل قبولی عجیب هستند و به گونه ای اثرات داروهای مخدر و غیر قانونی را در فرد ایجاد می کند. این مخدرهایی شنیداری در سایت یوتوب با عنوان ماری جوانا، سفر اسیدی،  قارچ جادویی، تریاک، هریون با  دوز  بالا  به نمایش گذاشته میشوند.

این سیستم نامگذاری بیشتر برای جلب نظر مشتریان خاص و فروش بیشتر به کار می رود و به واقع می توان گفت که این نام ها تاثیری همچون وزن های آهنگ بر فرد مصرف کننده یا به عبارتی کاربر اینترنتی می گذارند. گذشته از تاثیری که بر فرد می گذارند، تاثیر این مخدرهای شنیداری قابل مقایسه و سنجش پذیر با دارو های مخدر در عالم واقعیت است.

سال ها پیش ، مخدرهای شنیداری به تیتر داغ اکثر رسانه ها تبدیل شده بودند و تولیدکنندگان این داروهای مجازی بیشتر قشر دانش آموز را هدف قرار داده بودند. این موضوع مایه نگرانی بسیاری از والدین و معلمان مدارش شده بود. والدین نگران تاثیرات روانی، فیزیکی و اجتماعی بودند که این دارو ها  بر شخصیت فرزندانشان بر جای می گذارد و در واقع وسیله ای برای تخریب زندگی افراد باشد.

 مخدرهای شنیداری467

کاربران اینترتی ادعا می کنند که از فرکانس های زنش دو گوشی برای اهداف گوناگونی استفاده میکنند،  برای مثال: تمرکز و تمدد اعصاب، هیپنوتیز، آرامش و تحریک جنسی. البته این موارد  باعث شد که دانشمندان تحقیقاتی را نیز در جهت اطمینان یافتن از اثرات مثبت مخدرهای شنیداری در دستیابی به آرامش و تمرکز افراد  صورت دهند.

البته در آینده ای نه چندان دور این رویداد بزرگ رخ دهد به طوری که ما بتوانیم ذهن خود را به  عالم خیال و واقعیت مجازی پیوند زنیم  و حالات عاطفی و فکری و حسی خود را تغییر دهیم. اما آنچه که فعلا ما از این فن آوری جدید در اختیار داریم، بسیار پیچیده و محدود است.

منبع:

http://brainblogger.com

نگارنده: حدیث بختیاری

[divider]

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *