شما چه سبکی می خوابید؟ نزدیک شوهرتان یا دور از او؟

سبک خوابیدن شما ، بیانگر نوع رابطه شما است

 

پوزیشن خوابیدن

آیا شما در طول شب مدل خوابیدن خود را خفظ کرده و به یک حالت می خوابید؟

بر اساس یک نظر سنجی انجام شده  در جشنواره بین المللی  علوم ادینبورگ مشخص شد که زوجینی که هنگام خواب بیشتر به هم نزدیک هستند و در کنار هم میخوابند ، شادتر بوده و روابط بهتری دارند درست بلعکس زوجینی که در جهت مخالف هم می خوابند.

 

برای این بررسی، محققان از دانشگاه هرتفوردشایر 1000 نفر را در مورد عادات و سبک خواب انها را مورد بررسی قرار دادند و به نظر  رسید که زوجی که همدیگر را نوازش میکنند 86 درصد از زوج های دیگری که تنها با فاصله بسیار کمی از هم می خوابیدند روابط بهتر و خوشحال تری داشتند

 

در حال حاضر، این بدیهی است و به این معنا نیست که باید در مورد سبک خوابیدن خود تغییراتی اعمال بکنید و رابطه خود را متزلزل ببینید ،

ولی زوجینی که از لحاظ عشق و دوست داشتن رابطه بهتری دارند اغلب در طول خوابیدن نیز سعی می کنند خودشان را به زوج و شریک عشقی شان نزدیک تر کنند.

 

منبع:

.womenshealthmag

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *