دلایلی که باعث میشود شما خسته به نظر برسید!

 

خسته بودن

خواب تنها چیزی نیست که باعث کاهش انرژی میشود و شما را خسته نشان میدهد، چیزهای زیادی که وجود دارد که می تواند هم ذهن، هم جسم شما را تحت تاثیر قرار داده و خسته تان میکند.

به راحتی با تغییرات ساده  در شیوه زندگی می توانید خستگی را از خود دور کنید .

 

عدم ورزش در زندگی

وقتی انرژی های اضافه را درست از بدن تخلیه نکنید و تحرک کمی داشته باشیدو حتی برای مسیر های کوتاه نیز از وسیله نقلیه استفاده می کنید به مرور منجر به خستگی در شما میشود.

[divider]

عدم نوشیدن آب کافی

عدم وجود آب کافی در سلولها،باعث تلف شدن انرژی میشود ،عدم آب کافی باعث کاهش حجم خون میشود و غلظت خون را افزایش داده و قلب به راحتی نمی تواند خون کافی را پمپاژ کند و نیاز عضلات و اندام ها را به مواد مغذی برطرف نمی شود.

[divider]

 

دریافت نکردن اهن کافی

کمبود آهن می تواند منجر به ایجاد احساس تحریک پذیری،ضعف در شما ایجاد کندو باعث خسته شدن شما شود .

[divider]

 

شما کمال گرا هستید

وقتی فرد کمال گرا است تلاش زیادی می کند تا بهترین باشد و بسیار سخت تر و طولانی تر از دیگران فعالیت میکند و در نهایت نیز هیچ رضایتی کسب نخواهد کرد و همین امر به مرور زمان منجر به کاهش انرژی در شما میشود.

 [divider]

شما صبحانه کامل نمی خورید

در هنگام خواب شب بدن تمامی مواد غذایی را که در طول روز دریافت کرده است را برای سوخت و ساز بدن مورد استفاده قرار میدهد و نیاز است که صبحانه کامل برای سوخت و ساز کامل میل شود.

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *