درمان چاقی با روش شناختی رفتاری

آیا تابحال بارها رژیم گرفته و ناموفق بوده اید؟
آیا نمی توانید وزن خود را ثابت نگه داشته و بسرعت چاق می شوید؟
چقدر از پرخوری های شما احساسی است؟
تابحال به رفتارها و باورهای غلط خود دقت کرده اید؟

 

 

006

بهتر است بدانیم که ذهن ما چقدر در انجام برخی اعمال موثر است و چگونه ما را به سمتی می برد که ناخواسته کاری را انجام دهیم که خود نیز به غلط بودن آن معترفیم. هیچ چیز و هیچ کس قادر به ایجاد و یا از بین بردن احساسی در ما، بدون خواست و اراده مان نیست. شناسایی و کنترل احساسات یعنی خویشتن داری.
باورها و نگرش ما بزرگترین مانع بر سر راه کاهش یا ابقا وزن هستند. یک بار برای همیشه باید تصمیم گرفت و با کمک مشاورین موانع را شناخته و برطرف کرد. در این صورت می توانیم قبل از انجام هر عملی بهتر و بیشتر فکر کرده و تصیم بهتری بگیریم.
غذا خوردن نوعی رفتار است که مغز شما با آموزش روان شناختی میتواند آن را کنترل و یا مهار کند. حمایت روانی و آموزش شناختی رفتاری می تواند به شما یاد دهد چگونه هنگام ولع، گرسنگی، استرس، خستگی و فشارهای اجتماعی مثل تعارفات و تبلیغات و جمع های دوستانه خود را کنترل کرده و با آرامش و رضایت خاطر بهترین کار را انجام دهید. مطالعات اخیر نشان داده درمان شناختی رفتاری چاقی می تواند در کاهش وزن دائمی، تغییر باورهای شخصی و تصور از خود موثر بوده و تغییری ماندگار در سلامتی جسمی و روانی فرد ایجاد کند.

در این میان گروه درمانی به عنوان یکی از راهبردهای درمانی موثر در مدیریت و درمان چاقی مورد توجه قرار گرفته است.

 

مرضیه آقامحمدیمرضیه آقامحمدی  روانشناس بالینی

 

مریم عمادیمریم عمادی  مشاور تغذیه و رژیم درمانی

[divider]

مرکز تخصصی مشاوره ، تغذیه و رژیم درمانی آلومینا تحت نظر متخصصین مجرب 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

1 دیدگاه دربارهٔ «درمان چاقی با روش شناختی رفتاری»

  1. بنام خدا وند من یک دوره درمانی برای افسردگی واضطراب با دستگاه tdcs استفاده کردم واقعا عالی بود وحالم خیلی بهتر شده است الحمد لله واز مجموعه مرکز مغز واعصاب آلومینا خیلی تشکر وقدر دانی دارم. امید بهبودی همه بیماری اعصاب وروان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *