خارش بدن در سالخوردگی

برای رفع خارش چه می توان کرد؟

شستشوی زیاد و حمام کردن هر روزه باعث خشکی و خارش بدن میشود در بعضی موارد خارض جهاز تناسلی یا مقعد می تواند در اثر عدم مراعات بهداشتی یا خشک کردن با دستمال کاغذی های غیر بهداشتی و یا مالش زیاد می باشد .

وقتی احساس خارش پیش می آید اولین انگیزه ، خاراندن ناحیه مورد نظر است ، بهتر است قسمتهای تناسلی را همیشه تمیز و خشک نگه دارید و از مالیدن زیاد دستمال به آن ناحیه جلوگیری کنید.

هنگام خارش به جای خاراندن ، با کف دست به آرامی ماساژ دهید زیرا خاراندن گاهی خودش منجر به خارش میشود.

اگر خارش بیش از یک هفته به طول انجامید پزشکان به شما خواهند گفت که امکان زمینه ای از بیماریهایی چون : قند ، بیماری کلیه  و اختلالات ایمنی وجود دارد که باید آزمایشاتی انجام دهد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *