تاثیر آموزش نوروفیدبک بر روی خواب

نوروفیدبک و خواب

خواب فرصتی است برای مرتب سازی اطلاعات دریافت شده در طول روز. سرعت عملکرد ذهنی با کاهش خواب تقریبا نصف می شود. نوروفیدبک به شما کمک می کند تا ریتم طبیعی خواب خود را به دست آورید. با آموزش کنترل و انعطاف پذیری مغز، انتقال در سیستم عصبی مرکزی از فعالسازی به استراحت، به طور طبیعی رخ می دهد.

در مورد اختلالات خستگی مزمن، توازن مجدد و تقویت دوباره سیستم یک فرایند طولانی خواهد بود. تغذیه مناسب به عنوان یک درمان مکمل در این میان بسیار مهم است، زیرا به سیستم فرصت بازسازی و بهبود می دهد.

یکی از بیماران که تحت درمان نوروفیدبک قرار گرفته در این مورد می گوید: نوروفیدبک زندگی من را تغییر  داد. اکنون زندگی در مغز من یک تجربه کاملا متفاوت است. مهم نیست در اطراف من چه می گذارد، مهم این است که می توانم احساس آرامش را در مغز خود حفظ کنم. انعطاف پذیری من در برابر استرس و فشار بسیار بهبود یافته است. زندگی همراه با بی خوابی و کسالت مشکلی مربوط به گذشته است، اکنون می توانم به بی خوابی پیروز شوم. متشکرم از این روش درمانی.

نگارنده سمیه محمدی

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی 
  • روانشناس و نوروتراپیست

[divider]

تیم فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *