برای تیک درمانی وجود دارد یا خیر؟

درمان داروییدرمان دارویی

, برای تیک درمانی وجود دارد یا خیر؟درمان دارویی

تا به حال دارویی که بتواند علائم تیک را به طور از بین ببرد شناخته نشده است اما به طور کل داروهای نورولپتیک (داروهایی برای درمان اختلالات روانی وغیر روانی ) در دسترس می باشد که برخی از این ها موثر وتاثیر گذار می باشند مانند: هالوپریدول،پیموزاید.

البته دارو به نوبه خود می تواند عوارض جانبی نیز داشته باشد مانند ایجاد لرزش و خواب آلودگی که با توجه به تشخیص پزشک و میزان دوز مصرفی می توان این عوارض را تحت کنترل درآورد ،کاهش و قطع دارو نیز باید به آهستگی و به مرور زمان انجام شود.

داروهای دیگری نیز در جهت کاهش علائم تیک مفید می باشند اما اثر بخشی آنها به طور گسترده نشان داده نشده است مانند داروهایی که در فشار خون بالا استفاده میشود مانند : کلونیدین

از دیگر درمان هایی که برای رفع تیک  استفاده میشود و البته درمان های مناسبی هستند درمان های رفتاری مانند : آگاهی دادن به فرد و آموزش رفتارهای مقابله ای  ، بیوفیدبک ، مداخله شناختی – رفتاری و درمان های حمایتی می باشد .

برای درمان انواع تیک ها می توانید به متخصصین مغزو اعصاب و روان مرکز آلومینا مراجعه فرمائید

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
زهرا

ممنون از اطلاعات مفیدترین لطفا همایش ها و مقالات جدید هم در هر زمینه بیماری معرفی شود.

1
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x