برای اینکه روند پیریتان را عقب بیندازید این کار بکنید…

پیاده روی

 

یک مطالعه جدید از محققان در دانشگاه کلرادو بولدر و دانشگاه ایالتی هامبولت که  در مجله پلاس وان چاپ شده است بررسی کرده اند که شهروندان  باید چندین بار در هفته را ، صرف راه رفتن کنند.

 

رهبر مطالعه پروفسور جاستس اورتگا، از دانشگاه ایالتی هامبولت در آرکاتا، کالیفرنیا می گوید ” انجام ورزش ها ی هوازی به  مدت زمان طولانی برای افراد مسن می تواند مفید باشد.

 

محققان بر روی 15 مرد و 15 زن با متوسط سن 69 سال که به طور منظم ورزش ( پیاده روی و یا حداقل 3 بار در هفته حداقل 30 دقیقه حداقل 6 ماه) می کردند را مورد بررسی قرار دادند و مرکز تحقیقات بالینی ، نیروی مورد نیاز افراد درراه رفتن بر روی تردمیل و همچنین در فاصله های متفاوت ، مصرف اکسیژن و دی اکسید کربن تولید شده توسط شرکت کنندگان اندازه گیری کردند.

 

این گروه دریافتند که افراد مسنی که به طور منظم در فعالیت های هوازی مانند پیاده روی  شرکت داشته اند سوخت و ساز بدنشان بیشتر بود و از افراد مسنی که ورزش نمی کردند بهتر بودند و در کیفیت زندگی انها تاثیر گذاشته بود.

 

همکار نویسنده، پروفسور راجر توضیح می دهد:

“پیاده روی به عنوان یک ورزش ، اثرات مثبت بسیاری در سلامت افراد دارد مانند : دفع بیماری های قلبی، دیابت، افزایش وزن و افسردگی .

 

 

منبع:

MNT


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *