Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
با بهترین روش درمان بیخوابی اشنا شوید - صفحه 2 از 2 - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

با بهترین روش درمان بیخوابی اشنا شوید

 

در نهایت ما از تکنیکی به نام کنترل انگیزشی استفاده میکنیم تا ارتباط منفی با محیط خواب را در ذهن بیمار از بین ببریم .بیماران زمانی به رختخواب میروند که احساس خواب الودگی میکنند و اگر پس از 20 دقیقه در رختخواب خود نتوانند بخوایند ان گاه باید از ان اتاق خارج شوند و به سراغ تمارین ارامبخش بروند و سپس به اتاق خود بازگردند .

ما سعی میکنیم که بر چنین عقایدی کار کنیم مانند :اگر من به امشب نتوانم بخوابم فردا مشکل پیدا خواهم کرد و یا میدانم که اگر نتوانم بخوابم کارم را از دست میدهم و یا اگر من نخوابم سلامتی خود را از دست میدهم .

ما سعی میکنیم تا بیمار را نسبت به این افکار منفی اگاه سازیم و او را مطلع سازیم که تا چه اندازه این افکار وضعیت وی را وخیم میسازند در درمان شناختی -رفتاری انرژی منفی بیمار با عبارات مثبتی بدین سان جایگزین میشوند مانند :من قبلا هم چنین تجربه ای داشتم و از پس ان بر میایم و یا بیشتر افراد مبتلا به بیخوابی مدت زمان خواب خود را از حد واقعی کمتر تخمین میزنند .

بنا بر تحقیقات انجام شده ,ترکیب روش های درمانی شناختی و رفتاری بهترین درمان برای بیخوابی میباشد . این روش بصورت حرفه ای در ایران و در کلینیک آلومینا در دسترس است.

[divider]

نگارنده :فرحناز ال احمد 

 

مرکز تحقیقات کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا

[divider]

دکتر مغز و اعصاب مصطفی امیری

♦  دکتر مصطفی امیری متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات – دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

  فلوشیپ اختلالات خواب از دانشگاه بارسلونا

  مدیر کلینیک خواب مجموعه کلینیک های تخصصی آلومینا

کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان اختلالات مغز و اعصاب و روان در ایران است.

تماس با ما

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x