افزایش رابطه جنسی در زنان با یک ساعت …

بر اساس مطالعه جدیدی که در مجله پزشکی منتشر شده است با یک ساعت خواب اضافی احتمالا 14%  رابطه جنسی  در زنان بهبود می یابد.

 

خواب

 

نتیجه گیری که در مطالعه انجام شده است نشان داده که :

“اختلال خواب ممکن است به شکایت جنسی و کاهش فعالیت جنسی دامن بزند”.

اگر چه مطالعات قبلی بیماری، اختلالات روانی و نارضایتی رابطه را به عنوان عواملی که می تواند به مشکلات جنسی برای زنان منجر شود نگاه کرده اند ولی مشکلات خواب، به طور گسترده ای به عنوان عوامل خطر برای ناتوانی جنسی نادیده گرفته شده است.

برخی مطالعات ارتباط بین پاسخ های جنسی و اختلالات تنفسی مربوط به خواب درمان نشده نشان داده اند  اما قادر به تعیین اینکه آیا پاسخ جنسی ضعیف به طور مستقیم توسط مشکلات خواب باعث شده است یا خیر نمی باشد.

این مطالعه بر روی 171 خانمی که سالم بودند و از هیچ داروی خاصی استفاده نمی کردند انجام شد و هر روز به مدت 2 هفته کیفیت و فعالیت جنسی آنها مورد پیگیری قرار گرفتند و در این زمینه سوالاتی از آنها پرسیده شد  و خواسته شد تا به کیفیت خواب شان نمره دهند .

محققان دریافتند که هر یک ساعت خواب اضافی احتمالا 14% تحریک واژینال را در زنان با بهبود خواب شان به همراه خواهد داشت .

نویسندگان می گویند یافته هایشان ثابت کرده است که خواب خوب برای حفظ عملکرد جنسی سالم مهم است. سطح میل، پاسخ تناسلی و احتمال فعالیت جنسی همه توسط هر دو مدت زمان خواب شبانه و کیفیت آن  پیش بینی میشود. محققان توضیح می دهند که این اثر مستقل از سن، پریشانی جنسی، خستگی در طول روز و یا قاعدگی بوده است.

منبع :

medicalnewstoday

[divider]

مریم عبداللهی         

مریم عبداللهی ، روانشناس و درمانگر اختلالات خواب 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *