آیا می دانید که شکل دهی روابط در بزرگسالی به چه چیزی بستگی دارد؟

 

دلبستگی به مادر

دلبستگی ناایمن بر روابط بزرگسالی تاثیر می گذارد

ناامنی می تواند به عنوان یک مشکل جدی در زندگی ما قلمداد شود. این اتفاق ریشه در زمانی دارد که پیوند دلبستگی نوزاد در تامین ساختار ، بازشناخت و امنیت نوزاد با شکست روبه رو می شود. این ناامنی ممکن است به مسائل زیر منجر شود:

1. در تماس نبودن و خاموش شدن: اگر والدین ما در دسترس نبوده اند ممکن است که ما (به عنوان کودک) در دنیای درونی خود گم شویم و از روابط صمیمیانه و احساسی اجتناب کنیم. ممکن است به عنوان یک بزرگسال در روابط خود از لحاظ جسمی و احساسی از دیگران فاصله بگیریم.

2. ناامن باقی ماندن: اگر والدین ناهماهنگ یا مزاحم داشته ایم احتمالا مضطرب و نگران می شویم و هرگز نمی دانیم که چه انتظاری داشته باشیم.

3. سازمان نایافتگی، پرخاشگری و خشم: زمانی که نیازهای اولیه ما برای صمیمیت عاطفیمحقق نمی شود یا زمانی که رفتار یکی از والدین منبع ناهماهنگی در عواطف یا وحشت است، مشکلات جدی تر می شود. به عنوان بزرگسال ، ممکن است که به راحتی عاشق نشویم و یا به نیازهای طرف مقابل خود حساس نباشیم.

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *