آمادگی جسمانی خانوادگی با تمرین های سرگرم کننده و ارزان

آمادگی جسمانی خانوادگی

حلقه زدن

 حولا هووپ که در اواخر سال 1950 با عنوان یک اسباب بازی وارد بازار شد  و هنوز هم برای خانواده ها بسیار سرگرم کننده می باشد. با حلقه زدن حدود 500 کالری در ساعت می توان سوزاند. برای یک قطعه 5 تومانی بد نیست نه؟! این حلقه ها در اندازه های مختلف برای کودکان و بزرگسالان در بازار وجود دارد. و وزن بسیار سبکی دارد.

طناب زدن
طناب زدن به شما کمک می کند تا حدود 600 کالری در ساعت بسوزانید، ارزان هم هست یعنی می توانید با کمتر از 10000 تومان طناب ورزشی تهیه کنید. به راحتی نیز قابل حمل است و می تواند موقع سفر همراه خود ببرید و مسابقه بگذارید.

اسکیت و اسکوتر
از این دو قطعه نیز می توانید برای فعالیتی مهیج و شاد استفاده کنید، خیلی از شما ها این دو را خریداری کردید ولی در گوشه ی انبار فراموش کرده اید، با اسکیت حدود 300 کالری نیز در ساعت خواهید سوزاند، وقتی خانوادگی با هم باشید می توانید مواظب هم باشید و زمین نخورید.

رقص هیپ هاپ 
رقصیدن و حرکات موزون به همراه موسیقی برای هماهنگی بخش های مختلف بدن، لحظاتی شاد داشتن، آرام شدن و دور شدن از استرس ها ی روزمره بسیار مفید است. در رقص هیپ هاپ 400 کالری در روز خواهید سوزاند. تمرین دسته جمعی آن برای شما هم مهیج و هم خنده دار خواهد بود.

پیاده روی و دو چرخه سواری
از هر لحظه برای با خانواده بودن استفاده کنید و از هر لحظه ی با خانواده بودن برای سالم بودن استفاده کنید. با هم پیاده روی بروید، دوچرخه سواری کنید. هم ورزش کرده اید هم با خانواده بوده اید و هم از طبیعت استفاده کرده و از دغدغه های یک هفته ی کاری دور شده اید.

بازی
بازی های کامپیوتری را نیز می توانید با هم انجام دهید اما سعی کنید تنوع بدهید و همه ی اعضای خانواده را وارد بازی کنید، در حیاط یا پارک یا حتی اتاق بازی هایی مثل : عمو زنجیر باف، فوتبال، گل کوچیک، وسطی و … را می توانید انجام دهید. هم روابط شما قوی تر خواهد شد هم در حین بازی خیلی چیزها می توانید به کودک خود آموزش دهید.

بازی فرصتی برای گسترش روابط، آموزش و درک هم دیگر و به خصوص کودک است، این فرصت را راحت از دست ندهیم

laya1 - آمادگی جسمانی خانوادگی با تمرین های سرگرم کننده و ارزان   لعیا عباسی اصل – کارشناس ارشد علوم تربیتی


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - آمادگی جسمانی خانوادگی با تمرین های سرگرم کننده و ارزان

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: