آمادگی جسمانی خانوادگی با تمرین های سرگرم کننده و ارزان

آمادگی جسمانی خانوادگی

حلقه زدن

 حولا هووپ که در اواخر سال 1950 با عنوان یک اسباب بازی وارد بازار شد  و هنوز هم برای خانواده ها بسیار سرگرم کننده می باشد. با حلقه زدن حدود 500 کالری در ساعت می توان سوزاند. برای یک قطعه 5 تومانی بد نیست نه؟! این حلقه ها در اندازه های مختلف برای کودکان و بزرگسالان در بازار وجود دارد. و وزن بسیار سبکی دارد.

طناب زدن
طناب زدن به شما کمک می کند تا حدود 600 کالری در ساعت بسوزانید، ارزان هم هست یعنی می توانید با کمتر از 10000 تومان طناب ورزشی تهیه کنید. به راحتی نیز قابل حمل است و می تواند موقع سفر همراه خود ببرید و مسابقه بگذارید.

اسکیت و اسکوتر
از این دو قطعه نیز می توانید برای فعالیتی مهیج و شاد استفاده کنید، خیلی از شما ها این دو را خریداری کردید ولی در گوشه ی انبار فراموش کرده اید، با اسکیت حدود 300 کالری نیز در ساعت خواهید سوزاند، وقتی خانوادگی با هم باشید می توانید مواظب هم باشید و زمین نخورید.

رقص هیپ هاپ 
رقصیدن و حرکات موزون به همراه موسیقی برای هماهنگی بخش های مختلف بدن، لحظاتی شاد داشتن، آرام شدن و دور شدن از استرس ها ی روزمره بسیار مفید است. در رقص هیپ هاپ 400 کالری در روز خواهید سوزاند. تمرین دسته جمعی آن برای شما هم مهیج و هم خنده دار خواهد بود.

پیاده روی و دو چرخه سواری
از هر لحظه برای با خانواده بودن استفاده کنید و از هر لحظه ی با خانواده بودن برای سالم بودن استفاده کنید. با هم پیاده روی بروید، دوچرخه سواری کنید. هم ورزش کرده اید هم با خانواده بوده اید و هم از طبیعت استفاده کرده و از دغدغه های یک هفته ی کاری دور شده اید.

بازی
بازی های کامپیوتری را نیز می توانید با هم انجام دهید اما سعی کنید تنوع بدهید و همه ی اعضای خانواده را وارد بازی کنید، در حیاط یا پارک یا حتی اتاق بازی هایی مثل : عمو زنجیر باف، فوتبال، گل کوچیک، وسطی و … را می توانید انجام دهید. هم روابط شما قوی تر خواهد شد هم در حین بازی خیلی چیزها می توانید به کودک خود آموزش دهید.

بازی فرصتی برای گسترش روابط، آموزش و درک هم دیگر و به خصوص کودک است، این فرصت را راحت از دست ندهیم

   لعیا عباسی اصل – کارشناس ارشد علوم تربیتی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *