خانه / آموزش روابط / مهم ترین عوامل در ارتباطات جنسی

مهم ترین عوامل در ارتباطات جنسی

مهم ترین عوامل در ارتباطات جنسیReviewed by مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی on Sep 17Rating:

 

ارتباط روشن و صادقانه ،کلید صمیمیت است. معمولا صحبت درباره ی روابط جنسی برای زوجین مشکل است.این محدوده ی ممنوعه به ضعف ارتباط منتهی میشود .

 

روابط جنسی خانم ها0

 

در نتیجه هر کدام از زوجین درباره عقاید طرف مقابل ، فرضیه های آزمون نشده ای دارند که باعث تشکیل سیکل های معیوب ارتباطی بین زوج میشود.این بدان معناست که تعاملات و روابط جنسی با ارتباط ضعیف در چرخه ی معیوب تکرار میشود و زوج ا نمی توانند از ان رهایی یابند.

 

 

این مطالب بیانگر آن است روابط و تعاملات جنسی با سایر جنبه های زندگی زناشویی مرتبط هستند و هر کدام بر دیگری اثر متقابل دارد.

 

توانایی گفتگوی روشن و صادقانه ی زوجین در مورد مسائل جنسی در حل مشکلات آن ها اهمیت زیادی دارد.بنابراین کمک به زوجین جهت بهبود مهارتهای ارتباطی نقشی کلیدی در زمینه حل مشکلات جنسی زوج ها دارد.

 

مرکز سلامت روان رستا – آلومینا در کرج آماده ارائه خدمات تخصصی مشاوره ای در زمینه پیش از ازدواج، خانواده، زوج درمانی ، اختلالات جنسی تحت نظر متخصصین خانم و آقا می باشد.

 

تماس با ما در کرج

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - مهم ترین عوامل در ارتباطات جنسی

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه