بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور!

بهترین سکس تراپیست و سکس تراپی در تهران

 

کلینیک سکس تراپی
سکستراپی

سکس تراپی نوعی روان درمانی است – یک اصطلاح رایج برای درمان مشکلات روحی و روانی از طریق صحبت کردن با یک روان درمانگر حرفه ای. در جلسه سکستراپی نگرانی های مربوط به عملکردهای جنسی، احساسات جنسی و صمیمیت به صورت فردی یا با حضور پارتنر فرد انجام می گیرد. سکستراپی برای هر فردی در هر سنی و هر جنسیتی موثر است.

سکس تراپیست کیست؟

 

سکستراپی معمولا توسط روانشناس، مدد کار اجتماعی، پزشک یا درمانگرهای دارای مجوز انجام می شود که در مورد مسائل جنسی و روابط آموزش ویژه دیده اند. سکستراپ ها دارای مدرک دانشگاهی در این زمینه هستند.

درمانگر سکستراپی با بیمار خود رابطه جنسی یا فیزیکی برقرار نمی کند، بلکه از طریق بررسی مشکل به وجود آمده، معاینات لازم، صحبت با بیمار و تجویز دارو به حل مشکل به وجود آمده کمک می کند.

سکستراپی معمولا کوتاه مدت است و طی چند جلسه کوتاه انجام می شود. برنامه درمانی بستگی به نگرانی ها و مشکلات به وجود آمده دارد.

قبل از مطالعه ادامه مقاله با بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی آشنا شوید

بنابراین مراجعه به سکستراپی یا زوج درمانی مشابه مراجعه به متخصص زنان برای رفع مشکلات زنان و زایمان است. هر دو دارای تخصصی در این زمینه هستند. به هرحال نمی توان گفت نمی توان از یک درمانگر غیر جنسی برای مشکلات جنسی کمک مناسب دریافت کرد، بلکه احتمال موفقیت درمان در این مورد کمتر خواهد بود.

این درمانگرها یک آگاهی ویژه نسبت به تمایلات جنسی که ورای تجربیات فرد است، دارند. آنها معمولا روش های مختلفی برای درمان مشکل یک بیمار دارند. روش کار به اینگونه است که ابتدا روش درمانی خود را برای مراجعه کننده توضیح می دهند. قرار نیست کسی را که تمایلات جنسی کمتری دارد به اجبار به برقراری روابط جنسی وادار کرد، بلکه روشی برای درمان مشکل وجود دارد. در صورتی که مشکلات به وجود امده روحی و روانی باشند، مبنای کار بیشتر با صحبت انجام می شود.

به علاوه سکستراپ ها دانش زیادی در مورد فرایندهای فیزیولوژیک دارند که بخشی از تمایلات جنسی انسان هستند. آنها با همکاری با پزشکان به طور کامل مشکلات و نگرانی های جنسی به وجود آمده را برطرف می کنند.

مطمئنا تمایلات جنسی تاثیر مثبت بر روی زندگی انسان و در نتیجه جهان به طور کل، دارند. بیماری و مشکل در این روابط و تمایلات پیامدهای فردی و اجتماعی ناخوشایندی در پی دارد. در سکستراپی سعی می شود با روش های علمی این مشکلا مورد بررسی و رسیدگی قرار بگیرند.

دکتر سکس
سکسولوژیست در تهران

چرا سکستراپی و سکس تراپ کیست؟

 

جلسه های سکستراپی به حل مشکلات جنسی بین زن و شوهرها کمک می کند، از نگرانی های مربوط به عملکردهای جنسی تا احساسات به وجود آمده بین دو نفر نسبت به یکدیگر. در جلسات سکستراپی بر مشکلاتی تمرکز می شود که عبارتند از:

 • نگرانی های مربوط به تمایلات یا تحریک های جنسی
 • نگرانی های مربوط به گرایشات جنسی
 • رفتارهای جنسی مخرب
 • اختلال در نعوظ
 • انزال زودرس
 • مشکل در تحریک جنسی
 • مشکل در رسیدن به ارگاسم (آنورگاسمی)
 • مقاربت دردناک
 • مشکلات مربوط به صمیمیت، ناتوانی در برقراری رابطه صمیمی یا شرایط مزمن
 • نگرانی در مورد تجربه های ناخواسته گذشته

دکتر سکسولوژی

چطور برای جلسات سکستراپی آماده شوید؟

 

قبل از برنامه ریزی برای جلسات سکستراپی لازم است برخی نکات را مد نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که درمانگر مورد نظر شما مناسب شماست و توانایی برطرف کردن مشکلتان را دارد. به این منظور می توانید سوالات زیر را از خود بپرسید:

 • تحصیلات و تجربه. پیشینه آموزشی و تجربی درمانگر چگونه است؟
 • دسترسی و امکانات. مطب درمانگر مورد نظر شما کجاست؟ ساعات کاری وی چگونه است؟ با این موارد مشکلی ندارید؟
 • برنامه درمانی. هر جلسه چقدر طول می کشد؟ جلسات هر چند وقت یک بار برگزار می شوند؟ برنامه درمانی چند وقت طول می کشد؟

قبل از مراجعه به دکتر سکس تراپ

 

دکتر سکس
جلسه سکستراپی

بهتر است خود را برای هر جلسه آماده کنید و نکات زیر را برای این آکادگی در نظر بگیرید:

 • جزئیات مشکل خود را آمده سازید، از جمله این مشکل چه زمانی شروع شده است، آیا این مشکل دائمی است یا به شکل منقطع بروز می کند، تا کنون به پزشک و متخصص دیگری هم مراجعه کرده اید، روش های درمانی ارائه شده توسط آنها و نتایج حاصل چه بوده است.
 • اطلاعات شخصی مهم خود را بیان کنید، از جمله شرایط پزشکی خود و هر گونه استرسی که دارید و همچنین تغییراتی که اخیرا در زندگی شما رخ داده است.
 • تمام داروهایی که در حال مصرف آنها هستید، از جمله داروهای بدون نسخه، ویتامین ها، مکمل ها یا داروهای گیاهی و میزان مصرف آنها.
 • سوالات خود را آماده کنید تا از درمانگر بپرسید.

انتظارات شما از سکستراپی

 

جلسات سکس تراپی احتمالا با توصیف های شما از مشکل به وجود امده آغاز می شود. مشکلات جنسی ممکن است پیچیده باشند و درمانگر از شما می خواهد مشکل را به طور واضح برای وی بیان کنید. زمانی که درمانگر متوجه مشکل شد در مورد روش های برای رفع نگرانی و بهبود روابط و حل مشکل ارائه می دهد.

صحبت در مورد مشکلات جنسی ممکن است در ابتدا کمی سخت باشد، اما متخصصین سکستراپی این توانایی را دارند که فضایی راحت برای بیمار آماده کنند تا مسائل و نگرانی های خود را بیان کند.

جلسات دکتر سکسولوژیست

معمولا بهتر است که جلسات با حضور پارتنر برگزار شود. پس از هر جلسه ممکن است تکالیف و تمرین هایی به هر دو نفر محول شود، از جمله:

 • تمرین برقراری روابط با پارتنر
 • تمرین تکنیک های ذهن آگاهی (mindfulness)
 • مطالعه کردن یا مشاهده فیلم هایی در مورد سلامت روابط جنسی
 • تغییر تعاملات جنسی و غیر جنسی خود با پارتنر

سکستراپی معمولا کوتاه مدت است و برخی منگرانی ها به سرعت و طی چند جلسه برطرف می شود. اما گاهی چندین جلسه مشاوره برای رفع برخی مشکلات لازم خواهد بود. با پیشروی جلسه های سکستراپی می توانید از تجربه های خود در خانه استفاده کنید تا مشکلات را بهتر تشخیص داده و به حل آنها اقدام کنید.

مشاور سکس تراپی

دیگر مشکلات مربوط به روابط زناشویی

 

به یاد داشته باشید که نگرانی در مورد مشکلات جنسی و صمیمیت اغلب با مشکلات دیگری در ارتباط است، از جمله اضطراب یا افسردگی. در برخی موارد نیز عملکردهای جنسی تحت تاثیر بیماری های مزمن، عوارض برخی داروها، جراحی و بالا رفتن سن قرار می گیرند.

بسته به نوع مشکل به وجود امده ممکن است مراجعه به سکستراپی کافی باشد، در صورت نیاز درمانگر شما را به متخصصین دیگر معرفی خواهد کرد.

نتایج سکستراپی

 

از طریق سکستراپی می توانید مشکلات خود را واضح تر و بهتر بیان کنید، نیازهای خود را بشناسید و همچنین نیازهای جنسی پارتنر خود را بهتر درک کنید.

بهتر است بدانید سکستراپی زمانی نتیجه خوبی خواهد داشت که به درمانگر خود اعتماد کرده و سعی کنید ارتباط خوبی با وی برقرار کنید.

 


تیم تحقیقاتی نگارنده این مقاله و معرفی بهترین زوج درمانگران تهران در جایروس

روانپزشک و روان درمانگر اختلالات جنسی ( مشکلات میل جنسی، واژینیسموس و مشکلات روابط زناشویی)

سکستراپی, بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور!

دکتر سینا قاسمی

روانپزشک و روان درمانگر، متخصص زوج درمانی و اختلالات جنسی

 

 

روانپزشک و سکس تراپیست

دکتر ضحی ابریشمی

روانپزشک و رواندرمانگر

 

سکستراپی, بهترین مرکز زوج درمانی و سکستراپی در کشور!

دکتر فرشاد شیبانی

متخصص روانشناس بالینی، زوج درمانگر و مدرس دانشگاه

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی 

روانشناس ،نوروتراپیست،رفتاردرمانگر بهداشت و رفتار جنسی

 


منبع شماره 1

منبع شماره 2


مرکز ویژه زوج درمانی و سکس تراپی تهران

 

 تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 8 (پذیرش فقط با وقت قبلی) برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق waze ویز و برای دریافت نشانی دقیق اینجا کلیک کنید.

021-22636863

021-22648627

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

2.7 9 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، نیازی به مراجعه حضوری یا حتی نیازی به تماس تلفنی هم ندارید! با خرید این دوره که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است

می توانید بی خوابی تان را برای همیشه و بدون دارو درمان کنید (کلیک کنید)

 

درمان بی خوابی بدون دارو با 77 روش علمی و قطعی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
114 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
بهنام

سلام
۲۰ سالمه در وقت رابطه الت تناسی مرا برای شروع عمل اذیت میکند چ راهی وجود داره

سلام دوست گرامی
سوالتان واضح نمی باشد. در مورد موارد این چنینی باید به سکس تراپیست مراجعه فرمایید تا متناسب با نوع اختلال و اینکه علل روحی دارد یا جسمی، راهکار مناسب درمانی اتخاذ گردد.

امیر

سلام آیا دکتر های مرکز در بیمارستان های دولتی هم ویزیت انجام میدهند؟

یاس

سلام خسته نباشید من نزدیک ب 4 سال هس ک دچار مرض خود ارضایی شدم و در رابطه با شوهرم با دخول ارضا نمیشم هر کاری میکنم برای ترک فایده نداره دیگه کلافه و عصبی شدم کمکم کنید بتونم خود ارضایی رو ترک کنم

سلام دوست عزیز
در این خصوص باید به سکس تراپیست مراجعه نمایید.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تهران تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی یا دکتر ضحی ابریشمی (روانپزشکان و درمانگران حیطه سکس تراپی) تایم ویزیت احذ نمایید.

Mohammad

سلام من ۱۰ ساله ازدواج کردم و دو تا بچه دارم اما متاسفانه از دبیرستان تا به امروز با اینکه ازدواج کردم خود ارضایی میکنم و تمایل زیادی به دیدن فیلم دارم و تو رابطه با همسرم زود انزالی دارم و همسرم هم دیر به ارگاسم میرسه
خیلی سعی کردم اما نتونستم ترک کنم احساس میکنم اعتیاد پیدا کردم چطور میتونم مشاوره بگیرم و باید از کجا شروع کنم

سلام
جهت درمان برای جناب دکتر قاسمی (روانپزشک – سکس تراپیست ) با شعبه شریعتی تماس حاصل فرمائید

حمید رضا

سلام خسته نباشین
من حدود ۱ ساله ازدواج کردم خودم خیلی گرمم خانومم خیلی سرده .
الان نزدیک ۱ماه و نیم رابطه نداریم . شاید تو ماه ۲ بار رابطه داشته باشیم . خودمم نمیدونم زود انزالیم بخاطر این سکس دیر به دیره یا دارم . واقعا خسته شدم . راهی هست بشه درستش کرد

سلام دوست عزیز
با توجه به مواردی که ذکر کردید باید به سکس تراپیست مراجعه فرمایید. بله فاصله طولانی در برقراری رابطه جنسی می تواند موجب زودانزالی گردد.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تهران تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی یا دکتر ضحی ابریشمی (روانپزشکان و درمانگران حیطه سکس تراپی) تایم ویزیت اخذ نمایید.

ارژنگ

سلام و قت بخیر
آیا مشکل نعوظ یا عدم نعوظ با منشاء روانی درمان دارد یا خیر ؟ حقیقت روانپزشکهای زیادی مراجعه کردم قرص هم خوردم بی فایده بوده … شما می تونید کاری برام بکنید ؟ 38 ساله و متاهل هستم…ممنون می شم

سلام دوست عزیز
اختلالات نعوذ میتواند منشا روحی و یا جسمی داشته باشد.
توصیه می شود ابتدا توسط اورولوژیست معاینات و بررسی های لازم صورت گیرد و در صورت عدم مشکل جسمی، تحت نظر روانپزشک قرار گیرید.
در صورت تمایل با مرکز سکس تراپی تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

شهین

وقتتون بخیریزد هستم یه مرکز مشاور سکس تراپی خوب در استان یزد معرفی میکنید؟

سلام دوست عزیز
متاسفانه اطلاعات دقیقی در این خصوص نداریم. در صورت تمایل می توانید با مرکز سکس تراپی تهران تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

fatemeh9322

سلام خسته نباشید ببخشید من میخواستم بپرسم آیا موقع رابطه جنسی اگر زن توسط مالش کلیتوریس که با دست شوهرانجام شده ارضا شود نوعی خودارضایی به حساب میاد و برای زن مشکل جسمی ایجاد نمیکنه؟؟؟؟

مشکلی نیست و جزئی از رابطه جنسی است

ریحانه

با سلام
من ۹ سال است ازدواج کرده ام و فرزندی ندارم.
همسرم نسبت به من سرد بوده و الان بیان میدارد که از ابتدا به من هیچ حس همسری نداشته و مثل خواهر و مادرش به من نگاه کرده است. برای همین نتوانسته با من رابطه برقرار کند.
باید به کدام دکتر مراجعه نمایم؟؟
با تشکر

سلام
بهتراست همراه با همسرتان برای جناب دکتر قاسمی نوبت ویزیت تهیه فرمائید.

راحله

هزینه های سکس تراپی خیلی بالاس جایی رو نمیشناسید که کمتر بگیرن ممنون

زهرا

سلام من به ارگاسم نمی رسم ۳۳ سالم هست میشه یه دکتر خانم به من معرفی کنین؟

سلام دوست عزیز
با مرکز شماره یک تهران تماس بگیرید و از دکتر ضحی ابریشمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

شاهین

سلام من ۳۳ سالمه الان یکساله ازدواج کردم متاسفانه مشکل زود انزالی دارم و همسرم از این موضوع خیلی نگرانه بنظر شما چکار کنم.

سلام
ابتدا باید برای بررسی های بالینی با متخصص ارولوژی ملاقات کنید در صورتی که مشکل جسمی نباشد برای جناب دکتر قاسمی در شعبه شریعتی نوبت ویزیت تهیه فرمائید.

رضا

سلام دیابت نوع دو دارم چند سال است مشکل شدید نعوظ دارم ایا میتوانید به من کمک کنید

سلام دوست عزیز بیشتر از 50 درصد مردان مبتلا به دیابت، اختلال نعوظ پیدا می‌کنند که شیوع آن در دیابت نوع دو بیشتر از دیابت نوع یک است. بهتر است با کنترل قند خونتان این مشکل را برطرف کنید هم چنین طیف گسترده و متنوعی از درمان‌های دارویی خوراکی، تزریقی و حتی وسایل کمکی وجود دارد که می توانید با مراجعه به درمانگران اختلالات جنسی و سکس تراپیست ها از این درمان‌ها و نیز مشاوره‌ها و تمریناتی که برای بهبود سلامت جنسی وجود دارد بهره‌مند شوید. در صورت تمایل می توانید با مرکز شماره یک تهران، تماس بگیرید و از… Read more »

abouzar

سلام خسته نباشید میشه یه متخصص سکستراپی تو شهر تبریز معرفی کنید ممنون میشم

سلام دوست عزیز
متاسفانه شناختی نسبت به مراکز سکس تراپی در تبریز نداریم و بدون اطلاعات کافی نمی توانیم مرکز خاصی را معرفی نماییم.

فاطمه

با سلام من و همسرم حدودا یک سال و نیم ک ازدواج کردیم و من بعد از چند ماهی متوجه شدم ک ایشون خودارضایی دارن البته خودش از این قضیه ناراحته و میگه بعد از ازدواج خیلی کمتر شده شاید ماهی یک بار ولی همین موضوع منو خیلی ناراحت میکنه چطوری میتونم بهش کمک کنم؟و ب چ پزشکی باید مراجعه کنیم ؟

سلام دوست عزیز
علل متعددی می تواند موجب این رفتار همسرتان باشد، بهترین کار این است که بدون سرزنش یا برخورد منفی، دوستانه با وی راجب این موضوع صحبت کنید و برای کنترل و بهبود این شرایط با سکس تراپیست صحبت نمایید. در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

Nazila_M

سلام
ببخشید من گرایش جنسی آسکشوال دارم .. شما می‌تونید در این زمینه راهنماییم کنید؟

سلام
برای جناب دکتر قاسمی نوبت ویزیت تهیه فرمائید.

ناشناس

سلام ،من و همسرم ۸ ساله ازدواج کردیم و حدودا 9 ماهه که درگیر ماجرا جدایی شده بودیم حالا بعد از ۹ ماه دوباره داریم با هم زندگی می کنیم اما تو رابطه جنسی هر دو به مشکل خوردیم من خیلی چیزی حس نمیکنم و ایشونم میگن که واژن خیلی گشاد شده و ایشون هم ارضا نمیشن یا بشن هم خیلی دیر یعنی نه تنها با دخول ارضا نمیشن با دست هم خیلی دیر و به سختی
راهی برای درست شدن این مشکلات وجود داره؟

سلام
خدا روشکر که وصلت منجر به جدایی نشد.بله با تمرین های جسمی و آموزش های رفتاری جنسی این مشکلات هم به امید خدا و تلاش شما عزیزان به راحتی رفع خواهد شد.جهت جلسه مشاوره جنسی به صورت حضوری در کلینیک شعبه شریعتی در خدمتتان هستم.
مریم عبداللهی-روانشناس ومشاور بهداشت ورفتار جنسی

مقدم

سلام وخسته نباشید
من دنبال یک دکتر متخصص سکسولژیستم
ونیدونم ایا به مشکلات اخیرم باید به کدوم دکتری برم اروژلیست یا…راهنمایی بفرمایید ممنون

برای دکتر سینا قاسمی نوبت بگیرید

علی

سلام من دچار زود انزالی شدم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه علل متعدد جسمی یا روحی موجب این حالت می گردد توصیه میشود توسط سکس تراپیست بررسی لازم صورت گیرد تا متناسب با علت و شدت اختلال، راهکار مناسب اتخاذ گردد.
چنانچه تهران هستید می توانید با یکی از مراکز تهران تماس بگیرید و از دکتر سینا قاسمی (روانپزشک و سکس تراپیست) تایم ویزیت اخذ نمایید.

محمد

“سلام ۲۴ سالمه، مدت خیلی زیادیه دچار مرض خود ارضایی شدم تقریبا روزی یکبار. متاسفانه دچار مشکلاتی شدم مثل زود انزالی. الان در شرف ازدواجم و ب شدت ازین مساله زود انزالی واهمه دارم و میترسم تو رابطم با همسرم دچار مشکل بشم از طرفی ترک این عادت بشدت برام سخت شده. لطفا راهنماییم کنید با تشکر”

سلام
بله اویلش سخت است و بهتراست از سیستم تنبیه و پاداش برای خود استفاده کرده و به مرور کاهش دهید مثلا روزهای ابتدایی یک روز درمیان انجام داده در صورتی که موفق به ناجام شدید برای خود پاداشی را در نظر بگیرید اگر با این روش ساده بهتر نشدید نیاز به مراجعه حضوری و ببرسی های بالینی است .
مریم عبداللهی ( روانشناس و سکس تراپیست)

ریحانه

سلام خانم ۳۳ساله هستم ده ساله ازدواج کردم اصلا ارگاسم نشدم تا حالا همسرم هم زود انزالی داره راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
علل متعدد جسمی یا روحی می تواند موجب زود انزالی گردد. متناسب با علت، راهکار مناسب درمانی از سوی درمانگر پیشنهاد می گردد. در این خصوص توصیه میشود به سکس تراپیست مراجعه نمایید.
در مورد موضوع ارگاسم نیز سکس تراپیست راهکار و تکنیک های موثر در این خصوص را به شما ارائه می دهد.
در صورت تمایل با مرکز شماره یک تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتان کنند.

114
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x