خانه / تربیت فرزندان / شما هم فرزندتان را تنبیه می کنید؟

شما هم فرزندتان را تنبیه می کنید؟

تنبیه انواع مختلف دارد:

تنبیه فرزندان

تهدید،فریاد کشیدن و تحقیر کردن

گاهی اوقات به تهدیدهای خود عمل می کنیم وگاهی اوقات نمی کنیم .فریاد کشیدن هم معمولا اوضاع را بدتر می کند گاهی اوقات بچه ها وقتی فریاد بکشیم توجه می کنندوتحقیر وفحاشی هر انسانی – اعم از والدین و بچه ها – را ناراحت می کند.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره تخفیف های حیرت انگیز و باورنکردنی

فقط برای بهمن و اسفند 95

اینجا کلیک کنید

برداشتن برخی چیزها

اغلب بعضی از پدر ومادرها برای تنبیه برخی چیزها را از دسترس فرزند خود دور می کنند این عمل گاهی به اشتباه کودک ربط پیدا نمی کند.به عنوان مثال حبس کردن کودک در خانه به خاطر خطاهای کوچک وبزرگ ،عمل معقولی نیست.

کتک زدن کودک

پیام این رفتار ان است که مشکلات با کتک حل میشوند.کتک زدن دردناک است و می تواند بچه را ترسو کند .پدر ومادر معمولا بعد از کتک زدن بچه ،احساس گناه می کنند.

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*