لیزر موهای زائد بدن

همه چیز در مورد لیزر موهای زائد بدن

 

لیزر موهای زائد فرایندی مناسب برای زن و مرد محسوب می شود و مردم بسیاری هر روزه مزیت های بیشتری از لیزر موهای زائد کشف می کنند.

بیش از 70 درصد از مردان و 85 درصد از زنان از لیزر موهای زائد استفاده می کنند که در حد 85 تا 99 درصد با کاهش دائم موهای زائد همراه بوده است و این نتیجه طی 6 تا 10 جلسه درمانی حاصل شده است.

لیزر موهای زائد بدن و صورت
لیزر موهای زائد

با استفاده از لیزر فولیکول های مو آسیب می بینند و توانایی رشد را از دست می دهند، در نتیجه به طور قابل توجهی میزان موهای زائد کاهش پیدا می کند(1).

در ویدئوی زیر نکات مهمی در مورد لیزر موهای زائد بیان می شود. توصیه می کنیم حتما ویدئو را تماشا کرده و به اشترک بگذارید:

لیزر یک فرایند بی خطر است که با نوع پوست و رنگ مو سازگار می شود. قبل از انجام لیزر درمانی هر گونه موی روی سطح پوست تراشیده می شود. دستگاه لیزر بر روی سطح مورد نیاز حرکت می کند و انرژی مبتنی بر نور با پالس های کوتاه منتشر می کند. نور لیزر به انرژی گرما تبدیل می شود و مو را تا نقطه ای گرم می کند که توانایی خود برای رشد را از دست می دهد. مویی که در زمان درمان زیر پوست بوده، پس از یک یا دو هفته ریزش پیدا می کند.

اکثر مردم می توانند از لیزر برای رفع موهای زائد خود استفاده کنند. نور لیزر جذب فولیکول های تیره می شود، بنابراین هر چه فولیکول ها تیره تر باشند، احتمال از بین بردن دائم مو بیشتر خواهد بود. تنها استثنا برای افراد دارای موی روشن، بلوند، سفید یا قرمز است. در این افراد لیزر ضعیف تر عمل می کند. البته با پیشرفت فناوری لیزر، دستگاه های جدید توانایی از بین بردن موهای روشن را تا حدی دارند.

لیزر موهای زائد بدن و زیر بغل

روش های سنتی برای حذف موهای زائد عبارتند از تراشیدن موها، استفاده از وکس، استفاده از نخ و موچین و کرم های موبر. تمام این روش ها موقت هستند که معمولا دردناک و نامناسب هستند و پوست را تحریک می کنند. وکس دردناک است و باعث آسیب رساندن به سطح پوست می شود. کرم های موبر نیز کاملا شیمیایی هستند و از طریق تغییر در ساختار شیمیایی مو کار می کنند. به این معنا که با استفاده از این کرم ها موها به راحتی از بین می روند، اما به سرعت مجددا رشد می کنند و تاثیری روی فولیکول های مو ندارند. لیزر آرام تر، غیر تهاجمی تر و بدون هر گونه ماده شیمیایی انجام می شود. علاوه بر اینکه دوام بیشتری نیز دارد.

اگر موهای خود را سفید یا روشن کرده اید، لازم است صبر کنید تا قبل از انجام لیزر درمانی به رنگ طبیعی خود بازگردند. لیزر درمانی آمادگی خاصی نیاز ندارد به جز اینکه روز قبل از انجام درمان باید موهای زائد منطقه تحت درمان را اصلاح کنید و از هر گونه خوشبو کننده و دئودرانت و دیگر محصولات پوستی استفاده نکنید.

لیزر موهای زائد معمولا بدون درد است و نسبت به وکس و الکترولیز روش قابل قبول تری است. دیگر روش ها تهاجمی تر هستند و با آسیب بیشتری به پوست همراه هستند. زمانی که نور لیزر به پوست برخورد می کند ممکن است احساس گرمای شدید و ناگهانی داشته باشید. برخی نیز این احساس را به صورت سوزن سوزن شدن بیان می کنند. دستگاه های استفاده شده در کلینیک ها دارای خنک کننده هایی هستند که جریان هوا را به منطقه تحت درمان هدایت می کنند تا به این ترتیت بخش مورد نظر را در هنگام درمان خنک کنند.

لیزر موی بدن

لیزر درمانی ممکن است 5 دقیقه تا 1 ساعت طول بکشد. مدت این زمان بستگی به اندازه سطح تحت درمان دارد. با این حال معولا فرایند درمان کمتر از 20 دقیقه طول می کشد و افراد بلافاصله پس از درمان به زندگی روزمره و کار خود برمی گردند.

تعداد جلسات لیزر درمانی هم به نوع و رنگ پوست، ضخامت و تراکم موها و اندازه بخش تحت درمان بستگی دارد. به طور متوسط با انجام 6 تا 10 جلسه لیزر درمانی تراکم موها به طور دائم به میزان 85 تا 99 درصد کاهش پیدا می کند.

موها پس از جلسات لیزر درمانی رشد خواهند کرد. توصیه ما این است که فاصله جلسه های لیزر درمانی بین 4 تا 6 هفته باشد. پس از هر جلسه درمان موهایی که رشد می کنند نازک تر، نرمتر و با تراکم کمتری خواهند بود.

تنها محدودیت برای لیزر موهای زائد رنگ موهاست. تکنولوژی از رنگدانه های مو استفاده می کند تا گرما را به فولیکول های مو در زیر پوست انتقال دهد. ثابت شده که این روش بر روی هر مویی با مقداری رنگدانه موثر خواهد بود که طیف گسترده ای از موها را در بر می گیرد، از جمله موهای قهوه ای و سیاه.

لیزر مو بدن آقایان

لیزر موهای زائد اگر به وسیله دستگاه های مجهز و افراد متخصص انجام شود، به پوست آسیبی نخواهد زد. تاثیراتی که لیزر درمانی بر روی پوست می گذارد خیلی کم هستند و معمولا به سرعت برطرف می شوند، این تاثیرات عبارتند از التهاب خفیف و صورتی شدن پوست که معمولا چند دقیقه پس از اتمام لیزر درمانی برطرف می شوند که البته به میزان حساسیت پوست بستگی دارد. با این حال لازم است توصیه های تکنیسین لیزر درمانی را با دقت دنبال کنید و مراقبت های پس از درمان را انجام دهید. در صورتی که هر گونه مشکل یا عارضه ای مشاهده کردید بلافاصله به مرکز لیزر درمانی خود مراجعه نمایید.

لیزر موهای زائد تخفیف

نتایج حاصل از لیزر درمانی بلافاصله قابل مشاهده است. پس از اولین جلسه لیزر درمانی پوست شما صاف و بدون موی زائد خواهد بود. پس از گذشت چند هفته رشد مجدد موها را مشاهده خواهید کرد، اما به میزان کمتر از قبل، به علاوه موها نازک تر و ضعیف تر از قبل هستند و پس از هر جلسه درمان پیشرفت بیشتری مشاهده خواهید کرد. بررسی های علمی نشان داده اند که استفاده از نور دارای انرژی و هدف فولیکول های مو را در سطح سلولی به طور دائم از بین می برد. جلسات بعدی لیزر درمانی به میزان بیشتری تراکم موها را کم می کند و رشد موها به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

لیزر بدن و صورت خانم ها

همانطور که گفتیم لیزر موهای زائد این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که تصمیم به استفاده از لیزر برای رفع موهای بدن خود دارید. اما مهم ترین اقدام در این مسیر انتخاب یک مرکز لیزر درمان قابل اعتماد و مطمئن است. در اینجا ما بهترین مراکز لیزر درمانی را به شما معرفی می کنیم.

لیزر موهای زائد مردان

در حال حاضر مردان نیز به اندازه خانم ها، طرفدار رفع موهای زائد خود با روش لیزر می باشند زیرا در میان سایر روش ها، ماندگارتر، اثربخش تر و بهداشتی تر می باشد. همه نواحی بدن مردان مانند خانم ها قابل لیزر می باشد. این روش برای مردان هیچ گونه عارضه ای در خصوص باروری و یا سرطان ندارد. هزینه لیزر موهای مردان نسبت به خانم ها متنایب با جثه و تراکم بیشتر موها، بالاتر می باشد. این روش گزینه مناسبی برای رفع موهای زائد به خصوص مردلن ورزشکار، مردان پر مو، افرادی با پوست های حساس و … می باشد.

لیزر موهای زائد خانم ها

یکی از دغدغه های همیشگی خانم ها رفع موهای زائد بدن می باشد. عوارض لیزر موهای زائد به ندرت رخ می دهد اما در شیوه های سنتی رفع مو، التهابات پوستی ناشی از روش های مختلف، عدم بهداشت مناسب این روش ها، رویش مجدد و سریع موها و … بیشتر رخ می دهند. قطعا در حال حاضر لیزردرمانی بهترین گزینه می باشد.

این روش ماندگارتر، مقرون به صرفه تر، بهداشتی تر و … می باشد و در مواردی مانند لیزر موهای زائد واژن، اثرات مفید سلامتی و بهداشتی نیز دارد. موارد منع لیزر برای خانم ها در موارد خاص مانند بارداری، استفاده از داروهای حساس به نور مانند راکوتان، ابتلا به بیماری های خاص پوستی، برنزه بودن پوست و … می باشد.

تخفیف لیزر مو

قیمت لیزر مو در مراکز مختلف متناسب با شهر، برند دستگاه لیزر مرکز، سیاست مرکز، شهر و مردم منطقه و … متفاوت می باشد. هم چنین نواحی مختلف بدن، جثه فرد نیز در تعیین قیمت لیزر مورد توجه قرار خواهد گرفت. مراکز لیزر متناسب با ایام خاص یا تقاضای مراجعین طی زمان هایی تخفیف ویژه ای در خصوص لیزر در نظر خواهند گرفت.

مجموعه تهران اسکین با توجه به تجربه چندین ساله خود در این حوزه و مراجعه افراد مختلف از مناطق مختلف تهران و سایر شهرها قیمت لیزر مراکز خود را به صرفه و با تخفیف ویژه بدون در نظر گرفتن محدودیت شات و یا کاهش کیفیت خدمات، در طی سال در نظر می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه کلیک کنید.

بهترین مرکز لیزر مو در تهران

 

برای انتخاب مرکز لیزر معتبر باید موارد زیر را باید در نظر گرفت:

استفاده از دستگاه لیزر معتبر با جوابدهی بالا

حضور پزشک

استفاده از کادری مجرب و با تجربه در بخش خدمات لیزر

محیطی بهداشتی

قیمت مناسب و مقرون به صرفه (قیمت بسیار پایین یکی از نشانه های استفاده از دستگاه چینی و متفرقه می باشد)

عدم محدودیت شات (توجه داشته باشید که لیزر شاتی نمی باشد، مراکزی که قیمت لیزر خود را بر مبنای شات تعیین می کنند قابل اعتماد نمی باشند ونمی توان انتظار جوابدهی بالا لیزر از این مراکز داشت )

منبع

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر موهای زائد با دستگاه فوق پیشرفته آلمانی مدیواستار (اسکلپیون) 2022 در شمال تهران

مشاوره رایگان با پزشک پوست و زیبایی، کلیه ایام هفته

22612171_021 22612108_021

09027610748

برای مشاوره رایگان پوست و لیزر مو، روی شماره های بالا کلیک کنید 

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی

instagram پیج تخصصی تخفیف لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی و لیزر مو

تخفیف لیزر موهای زائد با دستگاه آمریکایی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *