5 تکنیک ساده تمرکز برای کودکان با بیش فعالی/کمبود تمرکز ADHD

تصور کنید در یک بازی ویدیویی زندگی می کنید که در آن همه چیز به یکباره از هر طرف به سمت شما می آید، صدا و حس یک عامل حواس پرتی است. باری یک کودک مبتلا به بیش فعالی/کمبود تمرکز گذراندن یک روز چیزی شبیه به این است- و این می تواند توضیحی کاملی بر نحوه تجربه آنها از جهان باشد.

کودکان مبتلا به بیش فعالی/کمبود تمرکز معمولاٌ اختلالات عملکرد مثل تمرکز، حافظه، کنترل تکانه، سرعت پردازش و ناتوانی در دنبال کردن جهات دارند. اگر شما والدین یک کودک مبتلا به ADHD با ADD هستید به احتمال زیاد این مسایل برایتان آشناتر است. در طول سالیان، شما احتمالاٌ شما برای انجان تکلیف های فرزندتان تلاش زیادی کرده اید، سعی کرده اید (و شکست خورده اید) که آنها بتوانند وظایف خاص را کامل انجام دهند مثل تمیز کردن اتاقشان و دیگر موقعیت ها، شما احتمالاٌ در مواجهه با انرژی زیاد آنها و عدم توانایی در تمرکزشان کاملاٌ احساس تخلیه روحی کرده اید.

خبر خوب این است که چیزی وجود دارد که با آن می توانید به بهبود تمرکز کودک مبتلا به ADHD خود کمک کنید. برای سالها باور این بود که همه ما با تعداد زیادی سلول مغز متولد می شویم اما نمی توانیم سلول های اضافه تولید کنیم و یا عملکردشان را تغییر دهیم.

اخیراٌ دانشمندان عصب شناس حضور چیزی به نام انعطاف پذیری سیستم عصبی را کشف کرده اند که مغز را قادر می سازد تا سلول های بیشتر تولید کنید یا عملکرد سلول ها را تغییر دهد. به طرز شگفت آوری، تمریناتی پیدا شده که تغییرات دلخواه ما را نه تنها روی کارایی مغز حتی روی چگونگی به نظر رسیدن آن نیز حاصل می کند. این برای والدین به این معناست که شما این توانایی را دارید که به کودکتان در بهبود علایم ADHD کمک کنید.


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

به عنوان یک روانشناس کودک و پدر یک کودک مبتلا به ADHD، من گروهی از تمرینات که به کودکان مبتلا به ADHD کمک می کرد تا تمرکزشان را بهبود بخشند، توسعه دادم. مهم این است که بازی هایی ارائه کنید که هم کودک و هم والدین با هم از آن لذت ببرند.

 

[divider]

مرکز تخصصی و فوق تخصصی آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *