3 پیشنهاد ساده ای که می توانید رابطه کارآمدتری داشته باشید

 3 پیشنهاد ساده

به قول آنتونی رابینز: “روشی که ما با دیگران با آنها ارتباط  برقرار می کنیم ، در نهایت کیفیت زندگی ما را مشخص می کند”. ارتباطات، شفاهی یا غیر شفاهی، تمامی ارتباطات ما رامشخص می کنند.

زمانی را به یاد بیاورید وقتی وارد محل جدیدی میشوید و فردی با لبخند به استقبال شما می آید؟ ودر همان هنگام زمانی را به خاطر آورید که در همان محل فردی اخمو و شاکی به طرف شما می آید؟ نظرتان چیست؟ چه فکری می کنید؟

خوب مسلما از نوع برخورد اول بیشتر خوشتان می آید پس بیایید خودتان هم به همین گونه رفتار کنید.

استوار و محکم باشید

خیلی بد است که امروز یک حرفی بزنید و روز بعد حرف دیگری، سعی کنید روی حرف خود بایستید تا دیگران بتوانند به شما اعتماد کنند.

روراست باشید

زمانی که با کسی صحبت می کنید در نهان و با کنایه صحبت نکنید ،خیلی محترمانه حرفهایتان را بیان کنید،کمتر از لغات پیچیده و تخصصی استفاده کنید ، اجازه دهید طرف مقابل متوجه حرفهای شما شود،از خودتان این سوال را بپرسید که آیا قرار است تا حرف هایتان بر روی دیگری تاثیر گذارد یا فقط شنیده شود؟ پاسخ به این سوال خیلی می تواند به شما کمک کند.

مودبانه صحبت کنید

زمانی که طرف مقابل صحبت های شما را گوش میدهد واحساس می کند که شما نسبت به او مودب هستید ، سعی می کند با گوش جان نیز حرف های شما را بشنود و درک کند،زیرا با گفتن لغات نادرست و تند باعث میشود تا اطرافیان در موضع دفاعی قرار بگیرند ،سعی کنید لحن مثبت و تن آرامی داشته باشید.  

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ( روانشناس ،درمانگر و نوروتراپیست )

.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *