10 نکته برای ایجاد انگیزه در خودتان برای یادگیری مهارتهای جدید

9- بدست آوردن پشتیبان ( جذب کردن حامی )

 حمایت اجتماعی معمولا انگیزه عظیمی است شما می توانید یک شریک ،دوست ،فامیل ،همکار یا همسایه پیدا کنید یا کسی که بتواند در آرزوهاو دست آوردهایش شریک شوید ، کسی که شما را تشویق یا حمایت کند شما می توانید دوستانی برای ورزش و دوستانی برای مطالعه داشته باشید که شما را در این تکالیف حمایت و یاری کنند .

10 -استفاده از یادآوری

 فراموش کردن آنچه اهداف ما می باشد برای ما خیلی آسان است . پس چگونه می توانیم یادآوری ایجاد کنیم ؟ آیا می توانیم پیام ها و یا هشدارها را در کامپیوتر،تلفن همراه ،تقویم و یا جمله بگذاریم ؟ آیا می توانیم از مردم داخل شبکه طرفدارمان بخواهیم که ما را یاد آوری کنند ؟ آیا می توانیم یادداشتهایی روی آینه یا یخچال یا داشبورد بچسبانیم ؟ آیا می توانیم یک برچسب روی بند ساعتمان یا یک کش لاستیکی دور مچ ما ، یا یک وسیله روی جا کلیدی خودمان بگذاریم ؟ بطوری که هر زمان با دیدن این چیزها به یاد اهدافمان بیفتیم ؟ آیا می توانیم با استفاده از یک واقعه تکراری ، رفتار جدیدمان را هدایت کنیم ؟ برای مثال ما ممکن است تمرین تنفس را برای 10 دقیقه بلا فاصله بعد از شام یا به محظ اینکه ساعت زنگ دار شروع به زنگ زدن می کند؟ می توانیم فعالیتها را داخل یک تقویم یا سررسید یا روی لیست انجام کارهای روزانه مان یادداشت کنیم ؟و یا بگونه ای با ماژیک آنها را مشخص کنیم؟.البته این روش به هدف یک چارچوب زمانی می دهد و در جلوگیری از فعالیتهای رقابتی کمک می کند .

[divider]

ابوالفضل خزاعی ابوالفضل خزاعی. روانشناس بالینی. درمانگر فراشناخت درمانی

 

 

 

 

 

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x