10 نکته برای ایجاد انگیزه در خودتان برای یادگیری مهارتهای جدید

5-پیش بینی مواقع

وقتی شما یک هدفی را دنبال می کنید زمانی میتواند کارساز باشد که از خودتان بپرسید : از طریق آن هدف چه چیزی را بدست می آورید ؟ یا مثلی مشهور است که می گوید هر آن که با خبر گردد مصون از هر خطر گردد .بنابراین زمانی که  ما موانع را شناسایی کنیم ما می توانیم برنامه ریزی کنیم که چگونه از پس آنها برآییم ( چگونه بر آنها غلبه کنیم ) و اگر ر مورد این موانع هیچ امکانی وجود نداشته باشد پس واضح است که ما نیازبه تعیین هدفهای مختلف و ایجاد فرصت های جدیدی داریم.از جمله رایج ترین موانع مورد نظر در این روند اقدام فعالیتهایی است که با زمان و انرژی رقابت می کنند .

6- مقابله ( مواجه شدن با ارزشها )

اگرچه تشویق به مراتب مفیدتر از تنبیه است اما بعضی وقتها مهم است که بطور واقع بینانه با مسائل برخورد کنیم.

ما ممکن است دلسوزانه از خودمان ببرسی : اگر انجام آنچه در حال انجامش هستیم را ادامه دهیم از نظر رفاه ،سلامت چه ارزشی برای ما دارد یا چه هزینه هایی را باید برای آن بپردازیم؟ و چه چیزهایی را برای رسیدن به آن ممکن است از دست بدهیم؟ و از هم اکنون تا 1 سال ،2سال یا 10 سال بعد زندگی ما چگونه خواهد بود ؟

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x