10 راز زوج های شاد و خوشبخت

10 راز زوج های شاد و خوشبخت

  به نظر می رسد  برخی از زوج ها کارهای اضافه و بیشتری نسبت به بقیه انجام می دهند که زندگی شان را فوق العاده می کند. اما چه رازهایی دارند که اینگونه خوشبخت هستند؟ آنها چه می کنند که بقیه انجام نمی دهند؟ این ده عمل که زوج های خوشبخت انجام می دهند از این قرار است.

1)     با هم به تخت خواب رفتن. همزمان با هم به تخت خواب رفتن نشاندهنده این است که شما می خواهید نزدیکی و صمیمیتی را با همسرتان تجربه کنید که تنها در تختخواب می توان یافت. شاید شما هم متوجه شده اید که  بهترین گفتگوهایمان زمانی اتفاق افتاده است که سرمان بروی شانه همسرمان بوده است در حالیکه بروی تخت دراز کشیده ایم. برخی نیز می گویند همسرم دوست دارد دیرتر از من به رختخواب بیاید ولی او همچنین دوست دارد که مرا به آغوش بکشد. بنابراین برخی اوقات او با من به روی تخت می آید و بعد از هم آغوشی  دوباره بیرون می رود.

2)     علایق مشترکی داشتن. سهیم شدن در علایق و اعتقادات با شریک زندگی از جمله کارهایی است که زوج های خوشبخت انجام می دهند بیشتر با هم بمانید تا بفهمید هر کدام از شما از چه چیزهایی لذت می برید.

3)    دستان هم را گرفتن. گرفتن دست یکدیگر نشانگر این است که شما هنوز هم عاشق یکدیگر هستید. اینکه دوست دارید شریک زندگی تان را لمس کنید و به آن تماس نیاز دارید چه در حال خرید کردن باشید و چه روی مبل نشسته باشید. گرفتن دستها و راه رفتن در کنار یکدیگرنشاندهنده این است که برایتان اهمیت دارد که کارهایتان را در کنار یکدیگر انجام دهید.

4)    تمرکز روی ویژگی های مثبت. مثبت اندیشی یکی از مهمترین راز های یک زوج خوشبخت می باشد. هر کسی از یک مسئله در مورد همسرش نارضایتی دارد، چه جویدن ناخن در شوهر باشد و یا مصرف بیش از اندازه پول برای خرید لباس در زن. ولی زوجهایی که خوشبخت اند بروی نکات مثبت تمرکز می کنند و نه منفی. آنها به موارد اندکی که همسرشان در آنها منفی است توجهی نمی کنند. بلکه به تمام آنچه که همسرشان به درستی انجام می دهند توجه می کنند.

5)    بخشیدن. یکی از مشکل ترین اعمال بخشیدن یکدیگر است. زوجهایی که از بودن با هم لذت می برند یکدیگر را به سادگی می بخشند. آنها نه تنها یکدیگر را می بخشند بلکه اشتباهات گذشته را هم مطرح نمی کنند. زمانیکه یک عمل نادرست بخشوده شد، دیگر فراموش هم می شود.

6)    گفتن دوستت دارم. این یک جمله بسیار مهم است که زوجهای خوشبخت به هم می گویند. زمانیکه این جملات را به هم می گویید عشق را  به یاد همسرتان می اندازید و  عشقی را که نسبت به او احساس می کنید را اظهارمی دارید.

7)     برقراری ارتباط. همیشه با همسرتان در تماس بمانید.ارتباط برقرارکردن  رازی است که می تواند شما را برای سال ها یک زوج خوشبخت نگه دارد. زوج هایی که با یکدیگر صحبت می کنند با هم می مانند.  قادر بودن برای ایجاد ارتباط به این معناست که شما می توانید مسائل خوب را  با هم سهیم شوید و در مورد مشکلات بدون عصبانی شدن با یکدیگر مباحثه کنید. بعلاوه بدین معناست که شما احتمالا می توانید تمام طول روز را با یکدیگر حرف بزنید. حتی می توانید با ایمیل، تلفن تا زمانی که به خانه بر می گردید با هم در ارتباط باشید.

8)     مصالحه. برخی اوقات شما با هم اختلاف نظر خواهید داشت. و این زمانی است که توافق کردن به میان می آید. اگر هر دو زوج بیاموزند که آنرا به دیگری ببخشند آنوقت خوشبخت خواهند شد.

9)      ابراز محبت به هم.  مدام به یکدیگر مهربانی کنید . بسیار مهم است که  از طریق بغل کردن و  بوسیدن و لمس کردن عواطف خودتان  را نشان دهید. با این کار یک پیوند ایجاد می شود و احساسات عاشقانه را زنده نگه می دارد.

10)    احترام به یکدیگر .  نیاز است که هر زوجی به دیگری و خواسته های  او احترام بگذارد. احترام متقابل به این معناست که نسبت به احساسات  طرف مقابل توجه نشان می دهید.

اگر در حال حاضر آمادگی انجام همه ی این 10 مورد را ندارید، سعی کنید برخی ازآنها را وارد زندگی تان کنید.

منبع:

Thecutekids

 

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x