یک واژه ساده برای بدست آوردن اعتبار و اعتماد!

اعتبار و اعتماد

هنگامی که حرف از به وجود آوردن اعتماد می شود در زبان های همه کشورها یک واژه ایجاد اعتبار می کند، “ من نمی دانم

بسیاری از فروشندگان و مدیران فکر میکنند که اگر اعتراف به جهل و ندانستن مخصوصا درباره موضوعی که باید بدانند، کنند اعتبارشان را از دست می دهند در حالیکه بر طبق تحقیقات کاملا برعکس این موضوع صادق است.

اعتراف به ندانستن باعث می شود که هر چیز دیگری که شما می دانید بیشتر قابل قبول به نظر بیاید. اعتراف به ندانستن شما را تبدیل به آدم شجاعی می کند که از گفتن حقیقت نمی ترسد، حتی در زمانی که ممکن است این گفتن حقیقت به نفعش نباشد.

اگر موضوعی واقعا مهم است شما لازم نیست بگویید ” من نمی دانم ” ،در عوض موضوع را کمی به تاخیر بیاندازید و برای بدست آوردن اطلاعات راجع به آن موضوع به تحقیق بپردازید. در آینده می توانید راجع به آن موضوعی که نمیدانستید اظهار نظر کنید.

اما نکته این جاست که ما گاهی اوقات به حس هایمان اعتماد می کنیم و چیزی که نمیدانیم تایید و رد می کنیم. و چون گاهی اوقات حس ها درست از آب در می آید عادت می کنیم که اگر راجع به چیزی دانش نداریم هم اظهار نظر کنیم و این موضوع در درازمدت موجب می شود که اعتماد دیگران از ما سلب شود.

فاطمه امیری فاطمه امیری – کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *