یک راه سقوط عشق

عشق

اغلب افراد علاقه ندارند که عشق شان را از خودشان دور کنند اما سوال اصلی اینجااست که خواسته یا ناخواسته ما چه رفتاری انجام میدهیم که باعث میشود عشق زندگی مان از ما دور شود ؟

 

خیلی از رفتار های ظریف و اعمالی وجود دارد که باید بهتر است انها را فرا بگیریم تا عشق مان را همیشه در کنار خود حفظ کنید یا از انجام آن کارها جلوگیری کنیم  وبا یادگیری انها میتوانیم باعث رشد و شکوفایی روابطمان شویم.

 

خیلی از موارد دیده شده که زوجین شکایت از عدم توجه به همدیگر دارند مثلا یک نمونه این است که فقط شنونده خوبی است و توجه ندارد و هیچ عکس العملی از حرف های من نشان نمی دهد، همین امر منجر میشود تا طرفین کم کم دور بشوند و صمیمیت از بین آنها برود.این اتفاق به صورت ناخودآگاه در زندگی افراد رخ میدهد به مرور زوجین ناخواسته رفتارهایی را انجام میدهند که بیشتر باعث دوری آنها میشود.

 

دیگر به حرفهای همدیگر گوش نمی دهند ، اعتماد بنفس همدیگر را مورد حمله قرار میدهند تا جایی که عشق شان سقوط کند.

 

منبع : webmd

 

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی 
  • روانشناس و نوروتراپیست

[divider]

مرکز فوق تخصصی مغزو اعصاب و روان آلومینا

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *