یکی از عواملی که باعث میشود افراد به الکل رو بیاورند !

 

مصرف الکل

 

گروهی از محققان از دانشگاه کلمبیا نشان دادند که تنش های غیر نظامی زندگی صرف نظر اینکه آیا خود فرد مستقیما در صحنه حضور داشته باشد یا خیر  مانند:  ازدواج، طلاق، از دست دادن شغل، مشکلات قانونی به احتمال زیاد منجر به سوء استفاده از الکل میشود.

با بررسی عوامل استرس زا ، بیش از یک سوم افراد ی که این عوامل استرس زا را تجربه کرده اند افزایش خطر ابتلا به اختلالات مصرف الکل را نیز تجربه کرده بودند.

با بررسی هایی که انجام شده است نشان داده اند که حتی سربازان نظامی نیز تحت تاثیر همین عوامل استرس زا قرار گرفته اند.

 

برای این بررسی محققان،  سربازان را  به مدت 3 سال بعد از خدمت مورد بررسی قرار دادند و تمامی عوامل استرس زای موجود در زندگی آنها را مورد بررسی قرار دادند و مشخص شده بود که حدود 60 % از این افرادی که در معرض عوامل استرس زا قرار گرفته بودند به الکل رو آورده بودند.

 

برای رفع استرس می توانید از روش غیر دارویی مانند بیوفیدبک در کلینیک تخصصی آلومینا زیر نظر متخصصان نوروتراپیست بهره مند شوید

منبع:

MNT

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *