کاربرد داروهای ضد التهاب در درمان اختلالات رفتاری

داروهای رایج

دارو های ضد التهابی و ضد افسردگی

در تحقیقاتی ثابت شده است که دارو های ضد تورم میتوانند افسردگی و جنون های ناشی از سالخوردگی را درمان نمایند.سیستم ایمنی بدن فرد بیمار به هنگام افسردگی فعال شد و تورم هایی را ایجاد مینماید.

این سیستم حالت های روحی را تغییر داده و در پیشرفت وضعیت موثر میباشد ولی عملکرد دقیق این سیستم هنوز مشخص نمیباشد. اگرچه علائم آن کاملا مشخص میباشند .

به طور حتم اگر شما دچار بیماری مانند ارتروز روماتوئید شوید ,دچار تورم خواهید شد و در نهایت به افسردگی مبتلا میشوید اگرچه این ارتباط چندان علمی نمیباشد .

معمولا بیمارانی که مبتلا به هپاتیت میباشند ,با اینتر فرون درمان میشوند .این دارو در بدن تورم ایجاد میکند و بدین وسیله ویروس ها را خارج میسازد .این روش درمانی بسیار موثر میباشد ولی 30 تا 40 درصد بیماران به افسردگی دچار میشوند .

این افراد قبلا سابقه بیماری افسردگی نداشتند و حتی پیش از مصرف دارو هم چنین سابقه ای نداشتند ولی به محض مصرف اینترفرون به افسردگی مبتلا شدند و در بدن انها تورم هایی ایجاد شد .سیستم ایمنی با مغز فرد در ارتباط است و تورم میتواند خود باعث افسردگی شود .همچنین مغز بر سیستم ایمنی موثر میباشد ولی درک این تاثیر نیاز به تحقیقات بیشتر دارد .

در این حالت میتواند از دارو های ضد تورم استفاده کرد که در نهایت در رفع افسردگی نیز موثر میباشند .همچنین تورم بر پیشرفت بیماری الزایمر موثر میباشد .تعدادی از ژنهایی که الزایمر را کنترل میکنند ,همان هایی هستند که پاسخ های داده شده به تورم را مدیریت میکنند و شواهد بسیاری برای ایجاد ارتباط بین انها وجود دارد .

اگرچه فرایند دقیق بین انها هنوز مشخص نشده است ولی باید دریابیم که چگونه تورم بر الزایمر موثر میباشد همچنین باید به امکان به کار گیری دارو های ضد تورم برای درمان جنون سالخوردگی پی ببریم .

اگرچه زمانبندی مدیریت این دارو های میتواند مشکل را حل نماید .این دارو ها در اوایل پیشرفت الزایمر موثر میباشند و در نهایت پی بردن به نقطه اغاز این بیماری بسیار دشوار میباشد .

هم اکنون تولید دارو های ضد افسردگی و ضد الزایمر دارای پیشرفت چندانی نیست و اخرین سری از دارو های ضد افسردگی حدود 20 سال پیش به بازار ارائه شد .ما هم اکنون به کشف دارو های جدید در این زمینه نیازمندیم و با گرداوری اطلاعات بیشتر در خصوص سیستم ایمنی میتوانیم به ان دست یابیم .

بسیاری از شرکت های تولید کننده دارو قادر به ارائه دارو های جدید برای رفع آلزایمر نبوده اند ولی میتوان در این راستا از دارو های ضد تورم استفاده نمود .

با گرد اوری اطلاعات بیشتر در خصوص سیستم ایمنی ما قادر خواهیم بود بیماری های ذهنی را درمان نماییم .

[divider]

مرکز تحقیقات  آلزایمر و فراموشی کلینیک آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *