چگونه می توانیم به کودکان اصول ایمنی را آموزش دهیم؟

شما نمی توانید همیشه با کودکتان باشید، پس آموزش اصول ایمنی می تواند به آن ها کمک کند تا خودشان تشخیص خوب و بد را بدهند، به ویژه در این زمانه که کودکان هر روز چند ساعتی در خانه را ممکن است تنها سپری کنند.

اصول ایمنی

دستورالعمل ها:

1. فرزند خود را در خانه بچرخانید و به او راجع به جلوگیری از حوادث توضیح دهید. مثلا اینکه نباید اطراف گاز بازی کند و یا اینکه به وسایل تیز دست نزند.

2. مناطقی از خانه که برای بازی او مناسب است را نشان اش دهید.

3. فرزندتان را تشویق کنید که در هنگام دوچرخه سواری،اسکیت و… تجهیزات ایمنی اش را بپوشد.

4. فرزند خود را عادت دهید که چه در صندلی جلو و چه در صندلی عقب کمربند ایمنی اش را ببندد.

5. به فرزندتان راجه به آتش گرفتن احتمالی بعضی وسایل توضیح دهید و بگویید که در این هنگام چه کار باید کند.

6. در مورد زلزله برای او توضیح دهید و بگویید که اگر در خانه بود باید کجا برود و چه کار کند.

7. جعبه کمک های اولیه را در خانه تهیه کنید و به او راجع به وسایل داخل اش توضیح دهید.

8. شماره تماس های اضطراری را به فرزندتان نشان دهید و به او توضیح دهید که به محض خطر باید با آنها تماس بگیرد.

9. مطمئن شوید که در مدرسه آموزش های عبور از خیابان را آموخته است.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

2 دیدگاه دربارهٔ «چگونه می توانیم به کودکان اصول ایمنی را آموزش دهیم؟»

 1. با عرص سلام و خسته نباشید

  من نزدیک ۵ سال مواد مصرف کردم (شیشه) چندین بار کنارگذاشتم ولی بعد از یه مدتی ازنوع شروع. کردم مراکز ترک اعتیاد رفتم که بامصرف متادون بیشترتخریب شدم یک بارهم پیش دکتر مغز و اعصاب رفتم با تجویز چند تا قرص به من گفت که نهایت درعرص ۴۵ روز ‌با مصرف درست و سرساعت از روز اولتم بهترمیشی . منم دقیقا طبق دستورعمل کردم که ده روز نشد به طرز خیلی جدی من افسردگی خیلی شدیدی گرفتم مادرم زنگزد دکتر گفت ناراحت نباشین اولشه درست میشه ؛ من روز به روز بدتر شدم تا جایی که دیگه ازاتاقم بیرون نیومدم در اتاق قفل میکردم یه گوشه مینشستم نه غذایی نه ابی هیچی نمیفهمیدم کی صبح میشه کی شب میشه که اواخر ازخودم میترسیدم در طول درمانم اصلا مواد مصرف نکردم من رفتم دکتر ۸۹ کیلو وزنم بود که بعد از ۲۹ روز درمان که دیگه از هوش رفتم و بعد یک روز توی بیمارستان بهوش اومدم من دو ماه شبانه روز جون. دادم بدترین عذاب کشیدم که دفع کنم قرصارو دکتری که در بیمارستان دکترم بود گفت تمام قرصهایی که خوردی فقط برای جانیها . کارت قرمزیها . زنجیری ها استفاده میشه من الان ۲۹ سال سنمه به شدت فشار عصبی دارم دستام خیلی بد لرزش دارن خیلی زود الکی عصبی میشم شب تا صبح‌ بیدارم صبح تا غروب خوابم دیگه واقعا از این زندگی پوچ و توخالی خسته شدم به اخر خط رسیدم خواهشن کمکم کنید اگر واقعا درمان میشم

  1. مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

   با سلام

   درمان ترک شیشه و همچنین درمان عوارض جانبی و مشکلات پس از ترک کاری است بسیار سخت و زمان بر و پیچیده. در کلینیک آلومینا اینکار توسط دکتر هنربخش انجام می شود که می توانید برای ایشان نوبت بگیرید و ایشان پس از ارزیابی دقیق به شما خواهند گفت که روند درمان تخصصی چگونه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *