چگونه شخصیت کودکتان را رمز گشایی کنید

4. کودک بویایی و چشایی

این کودکان همه چیز را به طور مستقیم درک کرده، به اصطلاح شهودی عمل می‌کنند و با دنیای احساسی سازگاری بیشتری دارند. همچنین بسیار حساس هستند و از صداهای بلند، نورهای خیلی روشن و بو‌ها و مزه‌های قوی متنفرند.

 نوزادان بویایی،چشایی
این بچه ها عاشق بغل کردن هستند اما فقط از طریق در آغوش گرفتن آرام نمی‌شوند. اگر شما عصبانی یا ترسیده باشید بر روی آنها تأثیر می گذارد و  آن‌ها هم تحریک می‌شوند.

 کودکان نوپا بویایی، چشایی
این نوع کودکان نیاز به اطمینان خاطر فراوانی دارند. اجازه بدهید بدانند با اینکه از رفتار او ناراحت هستید، باز هم او را دوست دارید.

پیش دبستانی های بویایی، چشایی
روابط این کودکان با معلمشان خیلی مهم است به حدی که می‌تواند سبب سازنده بودن مدرسه برای آنها شود یا مدرسه ی آنها را خراب کند. از طریق  نشان دادن علاقه به معلمش، به او در این زمینه کمک کنید.

منبع:

parenting

 لعیا عباسی اصل- کارشناس ارشد علوم تربیتی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *