چگونه شخصیت کودکتان را رمز گشایی کنید


3. کودک بصری

کودکان بصری از طریق تماشا کردن و تقلید از شما می‌آموزند. آن‌ها دوست دارند اسباب بازی‌هایشان را با توجه به شکل، رنگ، یا اندازه‌شان مرتب کنند و معمولاً به آسانی خواندن را می‌آموزند. داده‌های بصری بیش از حد تلویزیون، جمعیت و اوضاع در هم ریخته می‌تواند او را آشفته کند.

نوزادان بصری
نوزادان بصری اغلب برچسب «نوزادان خوب» را دریافت می‌کنند. زیرا برآورده کردن نیاز آن‌ها کار ساده‌ای است. تنها چیزی که این نوزادان نیاز دارند تا احساس امنیت و آرامش کنند این است که مادر یا پرستارشان را نزدیک خود ببیند.

کودکان نوپای بصری
قشرق این نوع کودکان بسیار نمایشی است و با حالت‌های چهره‌ای آشکار و گریه‌های زیادی همراه است. با یک چیز بصری مانند یک اسباب بازی با رنگ روشن حواس او را پرت کنید. یا فقط از او رو برگردانید، او از اینکه از داشتن مخاطب محروم باشد متنفر است.

پیش دبستانی های بصری
این نوزادان اگر نتوانند آنچه را که می‌آموزند ببیند کسل و ناراحت می‌شوند، برای آن‌ها از کتاب‌های عکسدار، فلش کارت و نقاشی کردن روی تخته استفاده کنید.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *