چگونه شخصیت کودکتان را رمز گشایی کنید

2. کودک شنیداری

کودکان شنیداری لحن صدای افراد و تون صدا را تشخیص می‌دهند. آن‌ها تمامی احساستشان را شفاهاً اعلام می‌کنند: قهقه زدن، گریه کردن با صدای بلند و فریاد زدن با عصبانیت. این کودکان افرادی منطقی و اهل حساب و ریاضی بوده و همیشه به دنبال ترتیب و الگو هستند.

نوزادان شنیداری
این نوزدان به راحتی یکه می‌خورند و با اشتیاق به موسیقی گوش می‌دهند، اما موقع خواب برای او موسیقی نگذارید زیرا آنقدر حواس او را پرت می‌کند که نمی‌تواند به خواب برود.

کودکان نوپای شنیداری
سر و صدای این کودکان اغلب با فریادهای زیر همراه است. برای فرونشاندن عصبانیتش، صحبتی سریع و متمرکز را امتحان کنید و یا موسیقی مورد علاقه‌اش را بگذارید. می‌تونید او را به مکان آرام و خلوتی ببرید تا ساکت شود.

پیش دبستانی های شنیداری
این کودکان از طریق خواندن چیزی برای او، وصل کردن صدای یک حرف به خود حرف و البته با خواندن شعر، الفبا را بهتر می‌آموزند.

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *